Pikendatud garantii kuni 5 aastat | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Pikendatud garantii kuni 5 aastat

Uudised ja teadaanded

Reijo

Mistahes valgusti te valite, selle eluiga on alati oluline. Me oleme kindlad oma valgustite kvaliteedis ja seetõttu pakume igat tüüpi valgustitele pikendatud garantiid.

Valgustite garantii = rahulolu garantii

Kui ostate uue asja, olete kindlasti huvitatud ka selle garantiiajast. Meie valgutitega on teil automaatselt garantiiaeg mitte ainult kaks, vaid kolm aastat. Te ei pea seda kuskilt järgi uurima, valgustite kolmeaastane garantii rakendub automaatselt. Pakume teile nii pikka garantiid ka seetõttu, et usume pakutavate valgustite ja kõigi toodete kvaliteeti ning teame, et need teenivad teid aastaid.


Ainusad tooted, mida see kolmeaastane garantii ei hõlma, on pirnid.

Kuid on ka selliseid valgusteid, kus oleme garantiiaega veidi juurde lisanud. Professionaalsete valgustite jaoks, mida kasutatakse välivalgustitena, oleme pikendanud garantiid 5 aastaks. Ja see on tõesti piisavalt pikk aeg, et saaksite nende kvaliteeti tõesti uskuda ja neid rahuliku hingega osta.


Teised kasutegurid

Kui otsustate meilt osta, pole see pikk garantii ainus kasutegur, mida meilt saate. Kui otsustate endiselt mitme toote vahel ja te pole veel kindel, millist valida, siis ärge heitke meelt. Tellige endale meelepärane toode. Kui toote kohale jõudes leiate, et midagi muud sobiks rohkem, on teil aega toode tagastamiseks kuni 60 päeva. Lisaks, kui ostate meilt üle 70€ väärtuses tooteid, on saatmine tasuta.


Tellitud kauba tarneaeg on väga kiire. See on tingitud ka asjaolust, et meil on laos rohkem kui 1,180,000 toodet. Muud hüved on ka kingitused, mida pakume, kui ostate üle teatud summa.


Meie käest ostes ei saa te mitte ainult tellitud kaupu, vaid lisaks saate erinevaid boonuseid ja hüvesid, mis tõesti tasuvad end ära.

Autor článku:

Reijo
Reijo Klienditeeninduse spetsialist

Reijo ei ole ainult klienditeeninduse spetsialist, vaid ka LED valgustuse fänn. Oma artiklites juhendab ta sind sellega, kuidas vähendada elektrikulusid ning kuidas valida õiged lambipirnid. Ta jagab ka häid nõuandeid selle kohta, kuidas oma maja või aed perfektselt valgustada.

Küsi mida tahes

Reijo

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

602 8400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)

Küsi

Doporučené produkty

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i