Murevaba ostmine | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Murevaba ostmine

Ostu kohta

Reijo

Kas te pole kindel, kas olete tellinud just need õigeid tooteid? Või olete juba mõned tooted ära ostnud ja hiljem avastanud, et soovite toodet teise värvi või kujuga? Või olete meie e-poest avastanud valguti, mis teile hoopis rohkem meeldib? Seda kõike saab lahendada ja me aitame teid rõõmuga.

Tootetagastusi saate teha 60 päeva jooksul 

Juhul, kui ostsite esemed isiklikuks tarbeks, on teil kliendina (tarbijana) õigus tellitud tooted tagastada hiljemalt 60 päeva jooksul pärast kohaletoimetamise kuupäeva. Meie juures on see protsess väga lihtne, mistõttu te ei pea muretsema ostude eest, mis teie koju ei sobi. Kõik, mida peate tegema, on tagastusavalduse täitmine ja saatke esemed koos prinditud ja täidetud tagastuslehega aadressile, OMNIVA EE (sorteerimiskeskus) – Packeta International, 90020369, Rukki tee 7, Lehmja, 75306, Harju maakond, Estonia. Lisateave toodete tagastamise kohta leiate siit.
 
 
Raha tagastamine toimub koheselt
 
Raha saadame tagasi kohe pärast tagastatud esemete kättesaamist. Ja kuidas olla kindel, et esemed on meile ohutult tagasi jõudnud? Niipea, kui oleme teie esemed kätte saanud, saate meilt kogu vajaliku infoga e-kirja. Tõepoolest, muretsemiseks pole põhjust. Nautige meeldivat ja murevaba ostmist.
 
 
Kui te ei tunne end siiski kindlalt, et milliseid tooteid tellida, kuidas tellimust vormistada või kuidas tagastada ostetud esemed, võtke meiega kindlasti ühendust. Aitame teid hea meelega.
 

Autor článku:

Reijo
Reijo Klienditeeninduse spetsialist

Reijo ei ole ainult klienditeeninduse spetsialist, vaid ka LED valgustuse fänn. Oma artiklites juhendab ta sind sellega, kuidas vähendada elektrikulusid ning kuidas valida õiged lambipirnid. Ta jagab ka häid nõuandeid selle kohta, kuidas oma maja või aed perfektselt valgustada.

Küsi mida tahes

Reijo

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

602 8400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)

Küsi

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i