Laadijad hoiavad teie taaskasutatavad patereid töös | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Laadijad ja akud

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Laadijad ja akud - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Laadijad kõikidele teie taaskasutatavatele patareidele


Taaskasutatavad patareid saavad paratamatult vahetevahel tühjaks ning neid on vaja uuesti laadida. Patareide laadija valikul on teil võimalus keskenduda ühele kindlale patareitüübile, nt ainult AA patareilaadija või siis valida mitmele suurusele sobiv seade. Universaalne laadija patareidele saab hakkama sama tööga, mis ainult AAA patareilaadija, aga ka teistes mõõtudes vooluallikate töötamiseks vajaliku energiaga täitmisega.

Patareilaadija valikul ongi kõige tähtsama oma koduses majapidamises või kontoris ringi vaadata ja selgitada välja, milliseid patareisid te kõige rohkem kasutate. Sellele järgnevalt tasub kaaluda tavalise ja nn "nutika laadija" vahel. Kui tavalaadija annab tavaliselt märgutulega teada laadimisprotsessi lõpust ja ootab teie sekkumist, siis nutilaadija lõpetab ise patareide laadimise õige täituvuse korral ja pikendab sellega nende kasulikku tööiga.

Tänapäeval on paljudes variatsioonides saadaval ka LCD nutikad laadijad, mille ekraanilt saate jooksvalt infot, kui palju on igat patareid laetud ja kui kaua veel kogu protsess aega võtab. Sellise nutilaadija puhul on soovitatav kasutada enam-vähem sama täituvuse ja vanusega patareisid, et laadimine kulgeks ühtlasemalt. Samuti ei tasu unustada, et kui viibite nt palju välitöödel või sooritate pikki autoreise, siis võib USB patareilaadija olla asendamatuks abimeheks teie töödes ja toimetustes. Kui omate fotokaamerat, tuleb kindlasti kasuks ka varuks ostetud kaameralaadija.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i