Padjad toetavad teie beebi und ja puhkust | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Padjad

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Beebipadjad kõige pisemale pereliikmele on udupehmed


Madal ja pehme beebipadi on õige valik, kui olete oma kõige pisemale vooditarvikuid otsimas. Meie e-poe valikus olevad padjad sobivad kasutamiseks võrevoodis, kärus või autoistmes, kui selleks peaks vajadus tekkima. Näiteks on meil kiilpadi beebile, mis sobib hästi kaitseks võrevoodi kõvemate osade eest. Samuti võib teile sobida stabiliseeriv padi vastsündinule, mis ei lase beebil ühele või teisele poole ära vajuda. Värvi-, mustri- ja materjalivalikus leiab ilmselt igaüks endale midagi meelepärast ja sobivat.


Kaitsev kiil beebivoodisse sobib muidugi kasutamiseks ka sohval või mänguvaibale pehmeks takistuseks, et beebi kuhugi vastu ei põrkaks. Ergonoomiline padi beebile on tema arengu alguses äärmiselt oluline, et tagada luustiku ja lihaste ühtlane kasv; et kõik keha pooled areneksid koos. Selline padi ei lase ka endale vagusid tekkida, on nii-öelda "ilma mäluta".


Imetamispadi on täiesti omaette tootegrupp, sest peab korraga olema mugav nii beebile kui ka emale. Selle eluliselt olulise toimingu ajal võiksid kõik ennast hästi ja loomulikult tunda ning imetamispadjad püüavad sellist turvalist keskkonda tagada ja toetada. Materjalide valikul püütakse olla võimalikult looduslähedased ning vältida igasuguste ebavajalike kemikaalide kasutamist. Sama põhimõtet kasutatakse ka siis, tootmises on ergonoomiline padi vastsündinule - maksimaalne naturaalsus ning igasuguste allergeenide vältimine.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i