Juhtpuldiga ventilaatorid lihtsustavad nende juhtimist | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Juhtpuldiga ventilaatorid

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Juhtpuldiga ventilaatorid teevad teie elu palju lihtsamaks


Kui tavapäraselt on ventilaatori juhtnupud selle küljes või eraldi lülitina seinas, siis juhtpuldiga laeventilaator on täiendavast füüsilisest nupust vaba. Teie LED-laevalgusti koos ventilaatoriga võib olla varustatud sellise puldiga, millega saate lisaks ventilaatori pöörlemiskiirusele reguleerida ka valgustit ennast: lülitada sisse-välja. Kui teil on aga sooviks soetada lausa hämardatav laevalgusti ventilaatoriga, siis kui hämardatav  laevalgusti ventilaatoriga puldiga täiendada, saate ka oma laevalgusti põlemise intensiivsust reguleerida.

Laeventilaator puldiga on tõepoolest väga mugav seade, mis toob kuumal suvepäeval tuppa värsket õhku ja seda kõike paari nupuvajutusega puldil. Puldiga laeventilaator ei ole ainuke selline toode, mida pakume - ka alusega ventilaatorid on sageli varustatud juhtpuldiga. Selliseid jahuteid on erinevas suuruses, kujus ja värvitoonis ning kindlasti leiate valikust midagi endale sobivat.

Jalaga ventilaator puldiga sobib nii kontorisse aknast värske õhku sisse tooma, kui ka elutuppa või söögisaali. Puldiga põrandaventilaator on niimoodi komplekteeritud, et selle kokkupanekuga saab igaüks hakkama. Pakendis on selge joonis lihtsate juhenditega ning kruvikeerajast keerulisemat tööriista ei tohiks vaja minna. Jääb üle veel uus puldiga jalaga ventilaator vooluvõrku ühendada ja värskus tuppa lubada. Jälgige vaid, et lehvivad kardinad ei pääseks ventilaatori labade vahele.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i