Lauaventilaator toob kontorisse jahedama töökeskkonna | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lauaventilaatorid

Vendor 1
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lauaventilaator loob jahedama töökeskkonna koheselt


Kuumal päeval võib pärast lõunat teel kontorisse ainukeseks lohutuseks olla teadmine, et tööl ootab teid lauaventilaatori värske ja jahe õhk, mis enda embusesse haarab. Tõsi, olemas on ka valgustiga lauaventilaator, kuid jahutuse ja leevenduse pakkumiseks on olulised labad, mis kuuma ja seisnud õhku värskust segavad. Lauaventilaator valgustiga on siiski omapärane ja huvitav sisutuselement Sarnaselt jalaga ventilaatoriga peate pisut muretsema, kas tõmbetuul või lapsed seda ümber ei aja ja keegi viga ei saa, kui ventilaator järelevalveta tööle jäetud.

Uuemal ajal on saadaval ka ventilaator akuga ehk taaslaetav ventilaator, mille saate kasvõi randa või telki kaasa võtta. Eriti tähtis võib see olla väikelapse puhul, kui kaasaskantav jahutav ventilaator on asendamatu. Statsionaarse ventilaatori paigaldamisel soovitame kasutada professionaali abi, kes teab täpsemalt, kus asuvad teie korteri sissetulevad ja väljaminevad ventilatsiooniavad. Kui vannitoa ventilaatori töö on peamiselt ruumi õhku sisse suruda ja sealt välja pumbata, siis vaikne lauaventilaator segab soojemat õhku allpool asuvate jahedamate kihtidega.

Ventilaator-valgusti paigaldamine ei ole keerulisem tavalise valgusti lakke kruvimisest. Üksikasjalikud juhendid ja kinnitusvahendid on iga toote karbis kaasas ja küsimuste tekkimisel saate asjatundjatelt alati nõu küsida. Seadme tööd reguleerib tavaliselt seinalüliti. Kui olete valinud puldiga ventilaatori, siis võite seinalülitist loobuda ja kogu kontrolli puldile loovutada. Peate vaid jälgima, et puldi patareid ootamatult tühjaks ei saa. Saadaval on ka ventilaator 12V, mis võib käivituda ka autoaku pealt.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i