Anduriga LED-valgustid süttivad liikumise peale | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED Anduriga valgustid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

LED Anduriga valgustid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Anduriga LED-valgustid teie koridori, kööki, elutuppa ja õue


Anduriga valgustid muutuvad tänapäeval üha levinumaks. Ühelt poolt mängib rolli mugavus, mida pakub näiteks anduriga välisvalgusti, kui pimedal ajal koju jõuate. Välisust avades süttiv laevalgusti või seinavalgusti koos anduriga muudab kodu hetkega hubaseks ja argimured võivad korraks ununeda. Teiselt poolt on energiasäästlikkus oluline märksõna kõikide valgustite valimisel.

LED-valgustid anduriga


LED-valgustid liikumisanduriga võivad tööle rakenduda nii liikumise kui ka üldise valgusfooni peale. See tähendab, et teie anduriga lamp võib süttida hetkel, kui avate koduvärava. Samas aga läheb öölamp anduriga LED-lamp õues põlema ainult siis, kui välisvalgusest enam ei piisa. Valgusti radaranduriga võib panna reageerima ka toa temperatuurile või muudele näitajatele.

Süvistatav laevalgusti koos anduriga sobib hästi garaaži- või kuuriukse juurde. Välivalgustid liikumisanduritega võiks paigaldada ka kaugematesse aianurkadesse, kuhu muu valgustus ei ulatu. Igale poole ei pea enam juhtmeid vedama, sest levinud on ka liikumisanduriga patareidega valgustid.

Liikumisanduriga lambid lastetuppa


Tasub siiski järele mõelda, kas lastetoa valgusti laeanduriga varustamisel on loodetud efekti. Laste käes kipub näiteks anduriga LED-öövalgustist või laevalgustist saama mänguasi ja uneaeg võib seetõttu kannatada saada. Patareidega LED-valgusti võib aga just mänguasjana toimidagi, sest saate selle vajadusel laste käest ära võtta ja kõrvale panna. Pigem sobibki liikumisandur valgustiga õue, trepikotta ja keldrisse, näiteks liikumisanduriga LED-valgusti patareidega, mis on laialt levinud ka pühadekaunistuste juures. Valgustite liikumisanduriga varustamisel paluge kindlasti nõu ja abi asjatundjalt, sest elektritööd vajavad spetsialisti tuge teie endi ja teiste turvalisuse huvides.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i