Teie maja uksekellad, videouksekellad ja nutikad lukud | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Uksekellad, videouksekellad

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Maja uksekellad ja videouksekellad muudavad kodu turvalisemaks


Tänapäeval muutub üha igapäevasemaks lahendus, kus teie välisukse on varustatud kodu video-uksekellaga. See tähendab, et kui keegi helistab uksekella ja soovib teile sisse astuda, siis näete oma kodusest kaameraga uksekellaga ühenduses olevast ekraanist täpselt, kes see isik on. Nutikas uksekell kaameraga võib aga teie telefoniekraanile külastaja pildi kuvada isegi siis, kui teid füüsiliselt kodus pole. Nii võite näiteks tuppa sisse lasta võtmed maha unustanud lapse või naabri, kes laenatud tolmuimeja tagasi toob.

Lisaks tavalisele patareiga uksekellale on ka teisi traadita uksekella lahendusi. Näiteks saate ühendada oma juhtmevaba uksekella pistikupessa ja igasuguste füüsiliste ühenduste vedamine jääb sellisel juhul ära. Taolises olukorras on tegemist wifiga traadita uksekella kaamera versiooniga, mis loomulikult täidab ka uksekella esmast funktsiooni - annab märku, et keegi on ukse taga.

Juhtmevaba uksekell ei ole ammu enam luksusese, vaid täiesti tavaline ja mõistlik lahendus olukorda, kus juhtmeid on igas elamises alati liiga palju. Tavaliselt on juhtmevaba USB uksekell varustatud lihtsate juhenditega ja kinnitamiseks vajalike tarvikutega. Otse loomulikult on valikus väga erinevaid värvi, materjali ja disainilahendusi alates äärmiselt minimalistlikust ja diskreetsest nupust uksepiidal kuni toretseva juhtmevaba uksekellani termomeetriga. Valik on tõepoolest teie ja see on lai.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i