Majanumbrite abil leiavad külalised teie maja üles | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Majanumbrid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Majanumbri valgustus - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Majanumbrid on olulised detailid, mida hoone juures valgustada


LED-seinavalgusti õues on vajalik selleks, et lisaks siseruumidele oleks hea nähtavus ka väljas. Kindlasti ei ole see ainus asi, mida peaks välivalgustuse valimisel meeles pidama. Selleks, et teie külalised, postiljon, taksojuht või toidukuller leiaksid teie maja üles ka pimedas, on saadaval ka maja fassaadile paigutatav välisseinavalgusti majanumbriga. LED-majanumbrid toimivadki ühe korraga nii välisvalgustina kui ka hädavajaliku infona teie hoone täpse aadressi kohta. LED-majanumbrid tarbivad tänu oma uuenduslikule tehnoloogiale vähe energiat, kuid heidavad piisavalt valgust.

Majanumber anduriga täidab kahte funktsiooni: esiteks teeb need see hoone leidmise lihtsamaks ning tänu oma valgusele paraneb maja ees ka nähtavus. Meie e-poe valikust leiate LED majanumbrid, anduriga majanumbrid ja päikesepatareiga majanumber, millest viimasega ei kaasne energiakulusid. Iga LED-majanumber anduriga sisaldab pakendis ka numbrilehti, millega saate kokku panna endale vajamineva numbri.

Päikesepaneeliga majanumber kogub päeva jooksul päikeseenergiat, et see siis pimeduse saabudes valgustamisele kulutada. Päikesepatareiga majanumbri valgustus on pikaajaliselt väga mõistlik ja soodne lahendus, sest selline lamp võib vastu pidada kuni paarkümmend aastat ja teie hooleks jääb ainult vahetevahel andurit puhastada, et päikesevalgus akuelementideni jõuaks. Maja number päikesepaneeliga tuleks paigutada nii, et sellele langeks päeva jooksul võimalikult palju päikeseenergiat. Päikesepaneeliga maja number katuseräästa all ning koheva kuusepuu varjus ei suuda kahjuks oma funktsioone täita ning peate paigaldama täiendava seinavalgusti või numbri teise kohta kruvima.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i