Eglo Connect valgustid muudavad teie kodu nutikoduks | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Eglo Connect

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Eglo Connect - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Eglo Connect - targa kodu valgustite algkomplekt


Eglo Connect nutivalgustitel on mitmeid funktsioone nagu sujuv hämardamine, valguse värvi valimine, muudetav värvitemperatuur (2700-6500K), taimer jpm. Nende valgustitega muudad oma maja või korteri nutikoduks. Nutikas koduvalgustus ei pea piirduma ainult siseruumide lampide juhtimisega; ka välisvalgustite puhul saab Eglo Connect lambid sama süsteemi kasutades tööle panna, ära kustutada ja taimeri järgi käituma seada. Iga ruumi jaoks saate seadistada eraldi tööprogrammi ning ära olles jätta mulje, et keegi on kodus, käib toast tuppa ja lülitab valgusteid sisse ja välja.

Eglo Connect valgustid saab panna tööle kasutades nutiseadet või juhtpulti Bluetooth abil - vaja ei ole wifi võrku ega ka vooluadapterit. Eglo Connect pult töötab põhimõtteliselt nagu teleripult või mõne muu "nutika" koduseadme juhtpult. Just nii lihtne ongi elu nutiseadmetega. Tark kodu ei ole enam aastakümnete kauguselt hämaralt paistev tulevikutehnoloogia, vaid juba laialdaselt kasutatav ning vägagi taskukohane tänapäev.

Eglo Connect pirnid on toodetud spetsiaalselt selle nutivalgustuse jaoks ning soovitame võimalusel teiste nutipirnide kasutamisest hoiduda. Loomulikult ei saa me öelda, et teised pirnid ei tööta, aga sama tootja lambid-pirnid koos tagavad alati suurem töökindluse. Eglo nutivalgustid on nüüd soodsamad kui kunagi varem. Garanteerime, et meie e-poest leiate parima hinnaga nutivalgustid.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i