Turvakaamerad teie vara ja tervise kaitseks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Turvakaamerad

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Turvakaamerad kaitsevad teie kodu ja kontorit


Turvakaameratest on saanud osa meie argipäevast, meeldib see siis meile või mitte. Neid on avalikus ruumis pea igal sammul ning sageli on raske arugi saada, milline neist on päris, milline võlts turvakaamera, st selline, mis näeb välja nagu turvakaamera, kuid tegelikult ei salvesta ega fikseeri midagi.

Väli nutikaamera koos prožektoriga paigaldatakse tavaliselt valvatava territooriumi väravasse või kaugemasse, pimedamasse nurka. Suurt maa-ala katab pöörlev IP kaamera koos anduriga, st kaamera, mis asub tööle siis, kui keegi sellele läheneb. Osa neist ei vaja toidet juhtmega - meie valikust on ka taaslaetav IP kaamera koos anduriga. Laetav välikaamera ongi üldiselt väga populaarne valik, kui tegemist on ajutise objekti valvega. Tavaliselt on selline väikaamera koos anduriga, et akusid säästa. Sama kehtib ka LED-prožektori anduri ja kaameraga kombo kohta.

Kõikvõimalikud nutikaamerad on jõudnud erinevatesse eluvaldkondadesse: auto pardakaamera ja ka kõige tavalisem veebikaamera on nutikas, st lülitub sisse-välja automaatselt ning salvestab vaid siis, kui vaja. Sama teeb ka auto nutikaamera, mis salvestab ja edastab pilti seisvast autost siis, kui keegi sellele läheneb. Nutikas uksekell kaameraga saadab pildi ukse taga olevast külalisest teie nutiseadmele isegi siis, kui teid ennast kodus ei ole.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i