Pistikupesad ja jaoturid on olulisel kohal igas majas | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Pistikupesad ja jaoturid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Pistikupesad ja jaoturid on elektrisüsteemi lahutamatud osad


Tänapäeval ei kujuta me enam elu ette ilma pistikupesadeta. Need on meile vahelüliks, et saaksime kasutada lisaks tuledele ka muid elektriga töötavaid seadmeid. Selle tähtsuse tõttu edeneb pistikupesade arendamine pidevalt. Praegu muutuvad kaugjuhtimisega pistikupesad üha populaarsemaks. Pistikupesa aeda sobib raskesti ligipääsetavate seadmete jaoks mitte ainult siseruumides, vaid ka väljas. Tänu spetsiaalselt loodud lülitusmehhanismile saab kaugjuhtimisega nutipesa sisse lülitada mugavalt diivanil olles ilma, et oleks vaja üles tõusta.

Kuna aiavidinaid ja elektriseadmeid on järjest rohkem, on saadaval ka aeda sobiv pistikutorn koos vajalike pistiku jagajatega. Välispistikupesa on valmistatud kaitsekattega, mis kaitseb seda niiskuse ja väliste mõjude eest. Seetõttu on selle kasutamine ohutu ja kahjustamise oht puudub. Lisaks müüme ka pistikutorne aeda, mis sisaldavad mitut pesa.

Jaoturid mitme seadme koostöö võimaldamiseks


Kui teil on palju seadmeid, olete kindlasti huvitatud jaoturitest. Need on mitu pistikupesa (võib olla ka nutikas pistikupesa) koos, mis võimaldavad teil korraga ühendada mitu seadet. Meie poolt pakutavate pistikupesade seast on võimalik osta ka lülitiga jaoturipesa. Teine funktsioon on taimeriga pistikupesa. Tänu taimerile saate seadistada, millal soovite, et seade iga päev ennast sisse ja välja lülitaks. Taimer võib olla nii elektrooniline kui ka mehhaaniline taimer. Mõlemad leiate meie e-poest.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i