Ledvance SMART+ | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Ledvance SMART+ LED-tuled aitavad peomeeleolu luua

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Ledvance LED-ribad on efektsed dekoratsioonid pidulikeks sündmusteks


LED-valgusribad on sisuliselt värviliste tulukeste ketid, mida kontrollpuldi kaudu erinevate sageduste vilkuma panna. Leida võib tõepoolest praktiliselt kõiki värvikombinatsioone ja erinevaid pikkusi; mitmest ketist saab kokku panna ka ühe massiivse LED RGB riba. Mõningatel Ledvance SMART väliribal puldiga mudelitel saab reguleerida ka valgustugevust ja selline toode on hämardatav RGB LED-riba.

Ledvance hämardatav valgusriba sobib ehk vaateaknale, kus soovite valgustugevust reguleerida vastavaks välisvalgusele. Samuti on hämardatav Ledvance valgusriba paslik toode isegi jõulukuusele, mille võib päevasel ajal pisut vähem särama keerata. Eraldi tootegrupid on ka Ledvance IP44 väliriba ja Ledvance IP65 väliriba õue, mis erinevad tavapärasest vaid selle poolest, et on muudetud ilmastiku- ehk niiskuskindlaks.

Wifiga RGB LED-riba


Selline toode kannab endas kõike ülalkirjeldatud - värvid, vilkumine, põlemismustrid jne, aga selle lisaga, et kõike vajalikku saate Ledvance wifi LED-riba puhul juhtida kas arvutist või oma nutiseadmest. LED RGB wifi riba külge on sellisel juhul ühendatud väike vastuvõtja, mille saate oma koduvõrku ühendada.

Ka juhtmeta valguslahenduse juhtimise juures on võimalik valida alternatiiv. Ledvance Bluetooth LED-riba töötab wifist erinevatel sagedustel ja väiksema vahemaa tagant, kuid selline valik sobib vaieldamatult paremini sinna, kuhu wifivõrk ei ulatu. Teie valikuvõimalused oma tähtsa sündmuse meeleolukaks muutmisel on sisuliselt piiramatud.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i