LED-laualambid ja väikesed lambid sobivad igasse ruumi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

LED Laualambid ja väikesed lambid

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-laualambid annavad valgust teie töö juures ning kodukontoris


Tänapäeva töökohta ei kujuta enam naljalt ettegi ilma, et selle juurde käiks LED-laualamp või kaks. Reguleeritav LED-laualamp on eriti mugav, sest siis saate lambipirni võimsust reguleerida tugevamaks või nõrgemaks vastavalt sellele, kas peate midagi lähemalt uurima või piisab üldisest valgusfoonist. Hämardatav puutetundlik laualamp on vabanenud füüsilistest nuppudest ja lülititest ning seda saab reguleerida puutetundliku paneeli kaudu täpselt nagu nutitelefoni. Tuleb nõustuda, et hämardatav LED-laualamp on suurepärane valgusti töökohale või hobilauale.

Dekoratiivne LED-laualamp on pisut lustlikum valgusti, kus valguse värv ei ole piiratud ühe tooniga, vaid seda saab kõikvõimalikes kombinatsioonides sättida. Need võivad olla ka LED väikesed lambid, mille värv võib lisada mängulisust, kui aeg ja olukord on sobivad. Hämardatav LED-laualamp USB-liidesega sobib ka anduriga öövalgustiks, sest selle valgustugevust saab reguleerida ajale vastavaks. LED-laualamp puldiga on voodi kõrvale ehk liialdus, sest voodist ulatub lampi kustutama küll.

LED-pistiklamp koridori, kontorisse või töötuppa


Nagu juba öeldud, LED-öölamp juhtmevaba laadijaga ei ole kõige parem mõte, kuid töötuppa või kontorisse sobivad sellised LED-laualambid suurepäraselt. Hea, kui majapidamises on ka üks kaasaskantav LED-laualamp, mida ajutiselt telki või kalaretkele kaasa võtta.

LED-laualamp LCD-ekraaniga näitab tavaliselt kellaaega ja temperatuuri, mis võib olla ideaalseks kaaslaseks öölauale. Kui on soov aga leida meelepärane dekoratiivne LED-valgusti, siis olete samuti jõudnud õigesse kohta.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i