Lambipirnid igale valgustile leiate just siit | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Pirnid

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lambipirnid, LED-pirnid, halogeenid ja säästupirnid - kõik vajalik ühest kohast


Iga valgusti üks tähtsamaid osi on lambipirnid, mis siis tegelikku tööd teevad - valgust annavad. Kui lähiminevikus oli saada ainult standardseid lambipirne, siis tänapäeval on valik palju suurem ja laiem. Valida saate erinevate lambipirni suuruste, kujude, värvuste, võimsuste ja loomulikult ka tootjate vahel. Peate vaid teadma, millist tüüpi pirnid teie majapidamises vahetamist vajavad ning edasi leiate siit kindlasti sobiva ja meeldiva asendustoote.

Üks alternatiivne variant klassikalisele „Edisson“ lambipirnile on halogeenpirnid. Rohkem raha ja keskkonda säästate luminofoorvalgustite või säästupirnidega. Kõige kaasaegsem ning soodsam variant on aga LED-pirnid, mille alt on meil müügis kõige populaarsemad kaubamärgid Osram lambipirnid ja Philips lambipirnid. Ka LED-lambipirnide erinevad tüübid on meie e-poes saadaval: erinevad soklid, keermetüübid, valgusvõimsused ning värvid. Samuti on valikud ka pirnid, millel saab valgusvärve muuta - RGB pirnid.

Meie valikust ei puudu ka pisut erilisemad tooted. Nii näiteks leiate meilt hämardatavad pirnid, mis sobivad valgustitele, millele on paigaldatud hämardi, st saate ise valgustugevust reguleerida. Veelgi nutikamaks tuleb pidada anduriga pirni, mis võib süttida ja kustuda vastavalt sellele, kas keegi toas viibib või mitte. Samuti võib selline pirn olla lülitatud otse teie wifi-võrku. Taaskäitlusmaks on juba lisatud kõikidele valgusallikate hindadele.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i