LED-ribad on ideaalne kohtvalgustus igale pinnale | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED Ribad - valgusribad

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-ribad on paindlik võimalus valgustada ka kõige keerukamaid kohti


LED-riba on sisuliselt värviliste tulukeste kett, mida kontrollpuldi kaudu erinevatel sagedustel vilkuma saab panna. Leida võib tõepoolest praktiliselt kõiki värvikombinatsioone ja erinevaid pikkusi; mitmest ketist saab kokku panna ka ühe massiivse LED RGB valgusriba. Mõningatel mudelitel saab reguleerida ka valgustugevust ja selline toode on hämardatav LED-riba. LED-ribade ühendamine toimub spetsiaalsete konnektorite abil ning ei vaja teile poolt mingeid eriteadmisi.

LED-ribad puldiga sobivad ehk vaateaknale, kus soovite valgustugevust reguleerida vastavaks välisvalgusele. Samuti on LED-ribad õue paslik toode isegi jõulukuusele, mille võib päevasel ajal pisut vähem särama keerata. Eraldi tootegrupp on ka LED-ribad RGB õue, mis erineb tavapärasest vaid selle poolest, et on muudetud ilmastiku- ehk niiskuskindlaks. Ka LED-ribad kööki võiksid olla niiskuskindlad.

LED-ribad autole ja arvutile


Selline toode kannab endas kõike ülalkirjeldatud - värvid, vilkumine, põlemismustrid jne, aga selle lisaga, et arvuti puhul saate kõike vajalikku RGB LED Wifi riba puhul juhtida kas arvutist või oma nutiseadmest. Isekleepuvad LED-ribad on sobivad ajutise lahendusena näiteks pidulikeks sündmusteks või kasvõi võrgupeoks.

LED-riba hind sõltub mitmest faktorist, millest peamised on valgustite arv, riba pikkus ja tarbitav voolutugevus. Teie valikuvõimalused oma tähtsa sündmuse meeleolukaks muutmisel on sisuliselt piiramatud - näiteks LED-valgusribad neoon valgustoonides koduse reivi või Eurovisiooni korraldamisel.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i