Päikesepaneeli ja anduriga aiavalgustid teie tagahoovi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Päikesepaneeli ja anduriga aiavalgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Päikesepaneeli ja anduriga valgustid säästavad aastate jooksul olulise summa


Päikesepaneeliga aiavalgustid aitavad teil oma koduaias lihtsamini orienteeruda ning loovad lisaks oma praktilisusele ka arhitektuurilist atmosfääri. Viimased trendid päikesepaneeliga aialampide tööstuses toovad teieni modernsed, esteetilised ning funktsionaalsed aiavalgustid. Oluline tegur on see, et aialamp anduriga oleks vihma- lume-, udu- ning muude ilmastikutingimuste suhtes vastupidav. Anduriga aiavalgustid õue on mõistlik ja vastutustundlik valik, sest need tarbivad tavapärastest hõõglampidest kordades vähem elektrienergiat. Niimoodi hoolitsete enda ja teiste puhtama tuleviku eest. '

Õuevalgusti anduriga võib paigutada nii seinale, aiale kui ka eraldi valgustipostidele. Anduriga aialamp on reeglina varustatud kõikide vajalike kinnitustarvikutega ja paigalduse juhenditega. Ega tavaliselt suurt midagi muud peale akutrelli ja kruvikeeraja vaja ei lähe; väike kops haamriga võib vahel abiks olla. Anduriga LED-valgustid õue peaks paika saama iga meistrimees; vajadusel paluge ja otsige loomulikult abi.

Õuelamp päikesepaneeliga sobib näiteks grillimisnurka või korvpallilaua kohale, et kolmesed õhtuhämaruses ikka sisse sopsaks. Istumisalale võib sobituda ka päikesepaneeliga LED-valgusti õue. Selline dekoratiivne valgusti kogub päeva jooksul energia oma sisseehitatud akusse ning valgustab siis õhtupimeduses teie meeldivat koosviibimist või lihtsalt looduse ja vaikuse nautimist. Välisvalgusti on ka anduriga led valgusti õue, mis teid pimeduses väravani või sealt välisukseni juhatab, aga ka sammasvalgusti õue, mis väärikust ja stiili lisab.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i