Sõidukite valgustus algab esitulest ja lõpeb vilkuriga | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Sõidukite valgustus

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Sõidukite valgustus - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Sõidukite valgustus on turvalisuse esimene ja kõige olulisem samm


Kas teil on auto või mootorratta juures mõni tuli puudu? Auto töötuled või kohustuslikud ohutusvilkurid? Kõik need leiate kategooriast käesolevast kategooriast. Valikus on klassikalised autopirnid, LED-tuled autole ja LED-töötuled. Autopirnide osas pakume kõige enam levinud sokliga (H1 ja H7) valgusallikaid usaldusväärsetelt tootjatelt. Loomulikult on saadaval ka teised, vähem levinud autolambid.


Autotuled on tõepoolest esimene ja kõige tähtsam ohutusseade teie sõiduki juures. Isegi kui päevasel ajal võite arvata, et teie näete ju kõiki ja teid näevad kõik, siis eredas päikesevalguses ei pruugi see olukord nii lihtne olla. Seepärast peavadki lähituled sõidukil alati põlema, et teid oleks paremini näha ja eessõitvad autod ei oleks pimestava päikese tõttu suutelised teid nägema. Olete kindlasti ka ise märganud, et loojuvale päikesele vastu sõites on läheneva auto põlevad esilaternad sisuliselt ainuke asi, mida te näete.


Meie e-poe valikust leiate ka LED-töövalgustid, kui teie töösõiduk peaks vajama täiendavaid lampe. Need peavad võimsuse poolest vastama liikluseeskirjadega kehtestatud nõuetele ega ulatuma sõiduki gabariitidest liiga kaugele. Vilkur autole on küll peamiselt operatiivautode pärusmaa, kuid siiski mitte ainult neile mõeldud lisavalgusti. Ka teetööautod või suurt lasti vedavad sõidukid peavad olema vilkuriga varustatud.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i