Retro lambipirnid toovad koju ainulaadsust ja erilisust | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Retro pirnid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Retro lambipirnid teie vintage valgustitele on pika tööajaga ning vastupidavad


LED retro lambipirnid ei lähe just sageli rivist välja, aga kui see peaks siiski juhtuma, siis pole selle vahetamine suurem probleem. Lülitage valgusti vooluvõrgust välja, eemaldage ettevaatlikud katkine pirn ja asendage see uuega. Kui tagavara vintage pirnid on otsa saanud, siis leiate siit kindlasti uue. Esimese asjana tasub uurida katkise pirni märgistust - kas tegemist on E14 LED-pirniga või E27-pesaga. Kui pirni enda peal on märgistus kulunud või mitteloetav, siis leiab selle ka valgusti juhendist või lambipesalt.

Järgmiseks tuleb vaadata, kas teil on hämardatavad retropirnid või tavalised valgusallikad; ka need märgistused peaksid olema kergesti leitavad kas pirnilt endalt või lambipesalt. Viimaseks on jäänud valida lambi võimsus, toon ja värv. Viimased kaks annavad teile päris laia valikuvõimaluse ja antiikpirnide kombineerimisruumi.

Vintage-seeriast pirnide puhul kehtivad põhimõtteliselt samad printsiibid - pesa, võimsus ja värv/toon. Retropirnide valik võib esmapilgul tunduda kõige kasinam, kuid ka seal on just detailides piisavalt palju erinevusi, et leida just endale sobivaim ning kõige vajalikum omadus otsuse tegemisel. Ei tasu unustada ka tuntud tootjaid: Philips vintage pirnid on saadaval laias valikus, Osram pirnid retro kategoorias mõnevõrra kitsamas selektsioonis ja mitte just kõige väiksema pakkumiste arvuga on esindatud Ledstar retro pirnid.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i