Arvutitarvikud on alati vajalikud kontoris ja kodus | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Arvutitarvikud

Vendor 6
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Arvutitarvikud hoiavad seadmed puhtad ja töökorras


Aeg-ajalt tasub telerite ja teiste ekraanide pind ekraanipuhastussprei abil puhtaks teha, sest väiksem tolmukiht ei pruugi silmale nähagi olla. Isegi, kui teie sülearvuti küljes on näiteks USB LED-lamp võib mustus märkamatuks jääda. Sama vahendiga saate puhtaks nii telerid kui ka arvutiekraanid ning nutiseadmed.

Peaaegu igas kontoris on paberipurustaja, mille eesmärk pole pelgalt salajasi dokumente purustada, vaid ka taaskasutust hõlbustada. Veebikaamera on sülearvuti juures ammu juba standard; eraldi monitoriga lauaarvutid vajad aga spetsiaalset seadet. Kaardilugeja on samuti asendamatu abiline.

Kõrvaklapid - juhtmega või juhtmeta?


Audiofiilid ja mängurid vannuvad, et juhtmega kõrvaklapid on need ainukesed õiged. Ehk on neil isegi õigus, aga olgem ausad - igasugused juhtmevabad kõrvaklapid ehk Bluetooth kõrvaklapid on ikka märksa mugavamad, kui vähegi tooli pealt püsti tõusta. Peaaegu alati on kõrvaklapid ka koos mikrofoniga.

USB-kõlarid või juhtmevabad kõlarid - eks siin lähevad arvamused samamoodi lahku? Õnneks on piisavalt valikuvabadust kõigile ja suurem tüli jääb tõusmata. Meilt saab abi ka see, kelle mängurihiir on surnud või LED-riba tuhmunud. Tubli spordisõber leiab meie veebipoest endale ka käepaela sportimiseks - nutiseadme kinnitamiseks.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i