Prožektorid on hea valik õue või aia valgustamiseks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Prožektorid

Kategorie reflektory
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Prožektorid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Prožektorid sobivad suurepäraselt eredaks õuevalgustiks


LED-prožektorid anduriga on tänapäeval nii tavalised, et keegi ei üllatu enam ebameeldivalt, kui majale või pimedale koridorinurgale lähenedes valgusti ise süttib. Prožektor liikumisanduriga funktsioneeribki just selliselt - märkab ruumi mingis osas liikumist ja süütab seejärel valgusti, mis teatud aja pärast kustub, kui piirkonnas on liikumine lõppenud. Selle lihtsa süsteemi taga on sügavam mõte valgustada mingit ala ainult siis, kui selle toimub aktiivne tegevus. Muul ajal teie anduriga prožektor õues näiteks ei tööta ning elektrienergiat ei tarvita.

Prožektor välitingimustesse sobib kasutamiseks sissesõiduteel, garaaži- või välisukse juures, aga ka sisetingimustes nt keldris või pööningul. Saadaval on erineva suuruse ja värvitooniga LED-prožektoreid, mille hulgast leiate endale kindlasti sobiva. Valgusti paigaldamisega saate tõenäoliselt ise hakkama, sest ostes LED-prožektori anduriga, saate kaasa ka vajalikud kinnitustarvikud ning selge juhendi.

Prožektor akuga, päikesepaneeliga ja anduriga on eriti säästlik lahendus


Päikesepaneeliga prožektorid tasub paigaldada sellistesse kohtadesse, kus need päeva jooksul saaks akumuleerida päikeseenergiat selleks, et pimedamal ajal sõltumatu valgusallikana töötada. Sisuliselt on see tavapärane LED-prožektor anduriga, mille külge on konstrueeritud päikesepatarei.

Õueprožektor on mugav ja praktiline lahendus ning teenib teid tõrkumata pikki aastaid. Meie e-poest leiate erineva võimsusega tooteid; LED-prožektor 50W ja LED-prožektor 100W on neist ehk kõige populaarsemad, valgustugevuselt enim otsitud artikkel on LED-prožektor 3000K.

Copyright © 1990 – 2023 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i