Põrandaventilaatorid toovad kiiresti tuppa värske õhu | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Põrandaventilaatorid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Põrandaventilaatorid loovad värske ja mõnusa õhkkonna kuumal ajal


Mitte ainult kuumadel suvepäevadel, vaid ka muidu pikemalt aega seisnud õhuga ruumi kulub alati ära üks korralik jalaga ventilaator, mis värskust ja jahutust toob. Põrandaventilaator on ehk kõige lihtsam ja enim levinud vahend seisva õhu värskendamiseks nii kontoris kui ka kodudes. Igapäevaseks on muidugi muutunud ka põrandaventilaator puldiga, mis võimaldab seadme töökiirust eemalt reguleerida. Ka sisse-välja saab sellist alusega ventilaatorit lülitada distantsilt; nagu televiisorit või autoalarmi.

Kui olete otsustanud paigaldada oma koju või kontorisse ventilaatorid põrandale, siis on tähtis jälgida, et labade tööpiirkonda ei satuks midagi lahtist ja lehvivat. Kardinatest tasub selline ventilaator alusega kaugemale paigutada, sest kardinasiil võib isegi võrestikuga kaitstud labade vahele takerduda. Tulemuseks on kortus kardin ja põrandale kukkunud ventilaator jalaga, aga ei midagi hullemat.

Ventilaator alusel peaks kuumal suvepäeval leevendust pakkuma küll; suurema ruumi korral ei jää üle soovitada muud, kui kaks või kolm sellist ventilaatorit. Kui teie ventilaator põrandal hästi loodis ei püsi, siis pole väga hea mõte selle aluse ja põranda vahele kokkumurtud paberinutsakuid võib õhemaid raamatuid toppida. Otsige ikka selline koht, kus põrand on sirge, sest ventilaatori alus on kindlasti tasane ja ühtlane.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i