Tuya nutikodu muudab teie elu märgatavalt mugavamaks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tuya Nutikodu

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Tuya nutikas kodu - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Tuya Nutikodu - kogu kodu valgusti ühe seadme kontrolli alla


Juhtige kogu oma majapidamist ühe rakendusega, mis kasutab automaatselt teie telefonis valitud keelt. Siit leiate kõike alates valgustusest kuni aknakardinate juhtideni. Saage oma kodus valguse meistriks tänu Tuya nutivalgusteid ja Smart rakendusi toetavatele toodetele. Saage täielik kontroll oma maja ja maatüki üle. Nutikad detektorid ja kaamerad ühenduvad hõlpsasti teie WiFi võrguga ja annavad teile teada kõigest, mis teie aias toimub. Oma nutika kodu loomine muudab teie elu palju kergemaks. Teie nutitelefon ütleb teile, kas aknad on suletud, ja see võimaldab teil ka nutika termostaadi abil ruumi temperatuuri seada. Nüüd saate enne koju jõudmist oma kodu meeldivalt soojaks kütta.


Toodete paigaldamine ei ole raketiteadus. Mistahes nutivalgustuse täiendava elemendi paigaldamine on ülikiire ja lihtne. Rakendus võimaldab teil ühendada mitu nutiseadet erinevatelt kaubamärkidelt. Nii saate oma Tuya hämardatavad pirnid ilma mingi probleemita ühendada teiste tootjate liikumisanduritega või termoregulaatoritega.


Tuya LED-pirnid on osa meie e-poe laiast ja sügavast sortimendist ning esindavad ühe kvaliteetse ja usaldusväärse tootja toodangut, mida julgeme oma klientidele soovitada ning mille töökindluses olema ka isiklikult aastate jooksul veendunud. Sirvige Tuya nutipirnide kataloogi ning oleme kindlad, et leiate endale midagi sobivat ja meelepärast. Täiendavate ja täpsustavate küsimuste tekkimisel võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega. Head ostlemist!

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i