Ebaharilikud lambipirnid teie ahjule ja külmkapile | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Erilised pirnid

Vendor 5
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Ebaharilikud lambipirnid valgustitele, mis jäävad standarditest välja


Kui teie sooviks on leida uued külmkapi pirnid või ahjupirnid, siis olete jõudnud õigesse kohta. Ka uued õmblusmasinapirnid leiate siit koos paljude teiste pisut ebastandartsete ja veidra kujuga pirnidega. Pliidi pirn on ehk üpris raske kätte saada, aga kui see on lõpuks õnnestunud, siis tutvuge kõigepealt sel oleva markeeringuga ja saate siis edasi otsida. Sama printsiip kehtib loomulikult ka kõikide teiste pirnidega; kui teil ei ole just koduseadme manuaali käepärast.

LED-pirnid ei ole kahjuks igavesed, kuigi nad on tavalisest hõõglampidest vastupidavad ja töökindlamad. Vahetevahel saab mõne pirni eluiga läbi ja teie sirges reas kulgev koridorivalgustus võib korraga näha välja kui puuduvate hammastega jõmpsikas või vanamees. Olge mureta, et isegi hämardatava LED-pirni vahetamisega saab igaüks hakkama, vaja on vaid veidi aega ja pealehakkamist. Esimese asjana tulebki pirn valgustist turvaliselt kätte saada ja siis teha tutvust selle markeeringuga.

Meilt leiate ebatüüpilised lambipirnid oma valgusribadele või kuusekaunistustele. Isegi teie elavhõbedalamp ning infrapunapirn leiavad siit kategooriast sobiliku asendused. Paljusid pirne on võimalik soetada tavatoonides - punane, roheline ja sinine, aga ka kõigis teistes mõeldavates ja veel teie arvates mõeldamatutes värvides. Edu valimisel - meie lambipirnide müük toimub 24/7.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i