Suitsuandur on kohustuslik igas Eesti kodus | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Suitsuandurid

Vendor 5
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Detektorid võivad päästa teie ja teie lähedaste elu


Eks seda ole juba tüütuseni korrutatud, aga suitsuandur tõepoolest päästab elusid. Kui tahta veelgi rohkem turvalisust, siis tasub kohe mõelda vingugaasianduri soetamise peale, sest süsinikmonooksiid jääb suitsuandurile kahjuks märkamatuks. Viimase tabamiseks ongi vajalik just vingugaasi andur, mis teile nähtamatust ja vaiksest tapjast märku annab. Ärge ainult unustage ühelgi anduril patareisid regulaarselt kontrollida ja vahetada, sest ainult ilu pärast pole neid mõtet paigaldada.

On oluline meeles pidada, et Eesti Vabariigis on suitsuandur kohustuslik ja selle olemasolu kontrollitakse regulaarselt. Suitsuanduri paigaldamine ei ole keeruline ülesanne ja sellega saab igaüks hakkama. Suitsuanduri müük on käesoleval lehel teile võimalikult selgeks ja lihtsaks tehtud; suitsuanduri hind sõltub anduri tüübist ja tootjast. Meil on müügil nii suitsuandur seinale kui ka lakke paigaldatavad detektorid.

Kui suitsuandur piiksub, siis on ilmselt selle patarei tühjaks saamas. Teine piiksumise põhjus on anduri kontrollfunktsioon, mis käivitub testnupule vajutades. Kui helisignaal ei käivitu, siis võib olla, et andur on oma töö lõpetanud. Suitsuanduri patarei tuleb kindlasti esimesel võimalusel välja vahetada, ka need leiate meie e-poe erinevatelt lehekülgedelt. Tasub meeles pidada, et patareist sõltub paljuski ka teie suitsuanduri eluiga, sest täis patarei tagab tõrgeteta töö pikema aja jooksul.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i