Avariituled toimivad ka elektrikatkestuse korral | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Avariituled

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Avariituled valgustavad koridore ja osutavad väljapääsude poole


Olete ilmselt kõikides avalikes ruumides - kauplustes, kinodes, kontserdisaalides - märganud rohelisi valgusteid, mille jooksva inimfiguuri kuju. Need on LED-turvavalgustid, mille eesmärgiks on teid hädaohu või õnnetuse korral ruumis välja juhatada. LED-ohutuled on saadaval ja kasutusel ka teistes värvides - nt laevadel on need reeglina punased või oranžid. Valgusti värvust saab mõningatel mudelitel muuta ka selle esipaneeli välja vahetades.

Vahel võib tunduda, et LED-turvatuli on lausa kole ning ei sobi ruumide ülejäänud sisustusega kuidagi kokku. Ilmselt on teil ja paljudel teistel õigus, aga selleks on oma kindel põhjus. LED-avariivalgusti peab muudest valgusallikatest selgesti eristuma ning teile silma torkama, et näeksite oma teekonda väljapääsuni. Kui mõningane koledus ja negatiivne silmatorkamine on hind, mis tuleb selle eest maksta, et teie elu päästa, siis nii ongi - LED-avariituled on turva- mitte sisustuselement.

Anduriga avariituled süttivad ohuolukorras ainult siis, kui keegi viibib selle läheduses, et hoida kokku turvavalgustuse energiaallikaid (need töötavad kas eraldi aku pealt või saavad energiat eraldiseisvast generaatorist, nt elektrikatkestuse korral). Avariituled liikumisanduriga on sellisel juhul kõige mõistlikum valik. Meie valikus on ka luminofoor avariivalgustus, mis paigaldatakse reeglina suurematesse ruumidesse - pikad koridorid, parkimismajad, laohooned jne. Samuti leiate siit veekindlad avariituled.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i