Kodused elektriseadmed ja muud vajalikud lisad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Kodu

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Väiksemad elektriseadmed teie koju, kontorisse ja suvilasse


Kodused elektriseadmed, mis aitavad teil kiiremini oma uue maja või korteriga kiiremini harjuda ja muudavad teie elu mugavamaks. Kas olete juba valinud kogu sise- ja välisvalgustuse ning tunnete endiselt, et teil on kodust puudu veel mõned väikesed elektriseadmed? Kellad ja äratuskellad, radiaatorid ja ventilaatorid, uksekellad ja turvakaamerad - kõik, mida oskate välja mõelda ja soovida. Seetõttu oleme laiendanud oma valikut mitme konkreetse kategooriaga, kust leiate kodu jaoks mõeldud vidinaid ja tarvikud, tänu millele on teie kodu veelgi hubasem.


Televiisori tarvikud on kindlasti midagi sellist, millest võite kohe hakata puudust tundma, kui neid ei ole. Olgu selleks siis patareid puldile või kohtvalgusti teleri kohale. Tolmuimejate tarvikud on teine suur ja oluline kategooria, milles ringi vaadata - tolmukotid ja otsikud on alati kas otsas või katki ja kulunud. Kaalud - mõned arvavad, et pigem mitte, aga meie julgeme siiski soovitada. Sisemine heaolutunne on oluline, aga faktid jäävad siiski faktideks. Loomulikult ei saa ei tohi unustada enda ja teiste ohutust - suitsuandur ja/või vinguandur peab olema igas kodus või igas toas.


Kiikame magamistuppa


Une kvaliteet on oluline. Meilt leiate padjad, linad ja voodipesu, tekid, madratsid, aga ka beebitekke ja beebivoodeid. Selleks, et kõige väiksemad magaksid võimalikult magusalt, kuuluvad majapidamisasjade ja -valgustuse hulka ka öist taevast imiteerivad projektorid, mis annavad unele kirjeldamatu atmosfääri.


Kui otsite odavaid ja kvaliteetseid kodutarvikuid, siis tasub vaadata meie pakkumisi. Saate valida sadade toodete vahel, mis ei ole ainult majapidamise jaoks, vaid ka näiteks jõuludeks mõeldud kaunistuste ja tulede vahel.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i