Väikesed elektriseadmed | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Väikesed elektriseadmed

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Väikesed elektriseadmed - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Väikesed elektrilised seadmed on tõhusad koduabilised


Paljude jaoks viib esimene hommikune visiit kööki otse veekeetja juurde. Teesõprade jaoks on asendamatu nutikas veekeetja, mis oskab vett kuumutatud teatud kindla temperatuurini, et valge või rohelise tee valmistamine oleks täpselt õige veega. Alles seejärel käivitub elektriline hambahari, käsi käib puutevaba seebidosaatori alt läbi ja päev võib alati.


Järgmiseks võib olla mõttekas kontrollida oma tervislikku seisukorda ning vererõhumõõtja LCD ekraaniga annab täpselt teada teie ülemise ja alumise näitaja koos pulsisagedusega. Seejärel tasub vaadata, kuidas elab teie nutikas aed ja käivitada elektripliit, et hommikupuder või praemuna annaks pikaks päevaks jõudu.


Kontaktivaba infrapuna laser termomeeter viirusehooajaks


Termomeeter ei ole ammu enam elavhõbedaga täidetud klaaspulk, mis külmalt ihu vastas ebamugavust tekitab. Moodsaimad seadmed on digitaalne infrapuna termomeeter ehk kontaktivaba termomeeter, mis mõõdab palavikku eemalt ega vaja füüsilist kokkupuudet. Vägagi erinev seade on lihatermomeeter, mis tuleb jätkuvalt praetüki keskele suruda, et õiget infot saada.


Nii mõnelgi õhtul võite soovida, et teie köögis oleks riisikeetja või aurupuhasti; filmiõhtutel või laste sünnipäevapidudel kuumaõhu popkornimasin. Neid kõiki leiate meie veebipoest.


Kui teie tavaline köögikaal on katki või soovite vaheldust, siis miks mitte valida retro köögikaal kausiga või hoopis looduslähedasem ja naturaalsem bambusest digitaalne köögikaal.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i