Süvisvalgustid jätavad laepinnad siledaks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Süvistatavad valgustid

Kategorie AKCE 3

Suure allahindlused 5. 6. 2023 kuni 11. 6. 2023.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Süvisvalgustid jätavad teie pinnad siledaks


12V süvistatavad laevalgustid on levinud valguslahenduseks nii kodudes, kontorites kui ka avalikes ruumides. Sageli kutsutakse selliseid valgusandjaid ka süvisvalgustiteks, sest nende paigaldamisele eelneb pinna sisse süvise tegemine. Olgu see siis lagi, nagu antud juhul konkreetselt, vaid ka sein või põrand. Hämardatav süvistatav valgusti on lisaks veel varustatud võimalusega muuta valgusti intensiivsust, st kui tugevasti lamp põleb.

LED süvistatav valgusti leiab laialdast kasutust vannitubades, kus ruum on sageli piiratud ressurss ning iga sentimeeter arvel. Süvistatav LED-valgusti vannitoas hoiab ära mure, et võiksite märjana auruse duši alt tulles pea ära lüüa. Süvistatavad LED valgustid vannitoas lubavad vannirõõme nautida kas eredas valguses või peaaegu pimedus, see on siis juba teie valik.

Süvistatud LED-valgustid säästavad energiat


Süvistatav ripplaevalgusti on samade valgustite alamliik, kus hõõglambi või säästupirni asemel annavad valgust energiasäästlikud LED-lambid. Värvi- ja mudelivalik on lai ning rikkalik ja leiate kindlasti sobiva enda koju või kontorisse. Materjalides on esindatud nii plastik kui ka erinevates toonides metall. Süvistatav valgusti või olla valmistatud ka vastavalt teie soovile. Eriti levinud on selline tehnoloogia suurtes siseparklates, kus süvistatav välisvalgusti annab valgust massiivsetele pindadele. Sellistes kohtades on elektri tarbimise suurus väga oluline ja hoolikalt kalkuleeritud kuluallikas. Seega on ka LED-põrandavalgustus mõistlik ja ökonoomne valik. Kui valgusti süvistatav osa jääb pinna sisse, siis allvalgustit pole üldse näha - ainult selle valgust.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i