Öise taeva projektorid lisavad hubasust ja maagiat | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Öise taeva projektorid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Öise taeva projektorid loovad lastetuppa mõnusa atmosfääri


Kõik lapsevanemad teavad, kui raske on väikest mudilast magama saada, sest alati on päevas veel midagi lõbusat ja vahvat tegemata jäänud. Teinekord ei tule aga uni ka seetõttu, et pimedus tundub pisut õudne ja silmi ei julgegi kinni panna. Öise taeva projektorid võivad aidata väikelastel sellest hirmust üle saada ja rahulikumalt uinuda. Samas toimivad need ka öölambina, kui peaks olema vajadus vaadata, kas laps pole voodis end liiga risti-rästi keeranud.


Kui olete otsustanud paigaldada valgusprojektori tuppa, siis meie e-poes on valida erinevate motiivide ja muinasjututegelaste vahel. Siit võite leida nii maagilise tähistaeva kui ka lustaka kilpkonna; sõbraliku jänkupoisi või armsa meritähe. Soovi korral võite oma lapse und võtta valvama ka suure ja turvalise vaala, kelle seltsis küll keegi hirmu ei tohiks tunda.


Meie e-poes on müügil ka valgusprojektor meloodiaga ehk valgusprojektor muusikaga, mis lisaks hämarale ja rahustavale öövalgusele mängib ka laste lemmikmuusikat (seda ka mälupulgalt või kaardilt mängides) või mõnda muud uinutavat meloodiat. Vaadake rahulikult meie pakkumisi ning pidage ka lapse endaga nõu, mis võiks teie lastetuppa kõige paremini sobida ja milline öine sõber tundub kõige armsam ja "omam". Oleme kindlad, et niimoodi on seltsis segasem ja uni tuleb kiiremini.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i