Hämardatavad valgustid on lõõgastumiseks suurepärased | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Hämardatavad valgustid

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Hämardatavad valgustid aitavad töökohas ja kodus meeleolu luua


Hämaranduriga valgustid on väga laialt levinud nii kontorites kui ka kodudes. Selliste toodete valik on lai ning kindlasti leiab igaüks endale meelepärase kohtvalgusti disaini, värvi ja ka hinna osas. Dimmerdatav valgusti annab eriti täpse ja intensiivse valgus täpselt sinna, kuhu soovite, kuid on samas ka energiasäästlik ning loodussõbralik. Hämardatavad kohtvalgustid ühendavad endas säästulampide keskkonnasõbralikkuse ja sisekujunduse varieeruvuse võimalused. Hämardiga valgustid on tänapäeva kõikjal - seal hulgas ka hämaranduriga välisvalgustid.

Hämardatavad seinavalgustid on mõistlik kasutusele võtta siis, kui mingi ruumi osa vajab valgustamist, kuid põrandapinda ei soovi näiteks lambi jaoks eraldada. Hämardatavad laualambid võiks aga sobida lastetuppa või miks mitte koduse baarileti kohale, et luua vastavalt kellaajale, seltskonnale ja meeleolule vastavat atmosfääri ja tausta. Tänapäeval saab ühendada paljusid hämardatavaid laevalgusteid puldiga, mis annavad vabaduse lisajuhtmetest ning seinalülititest. Jääb üle vaid jälgida, et puldi patareid oleksid laetud ja valgus allub teie kontrollile paari nupuvajutusega.

Hämardatavad põrandavalgustid sobivad näiteks väga hästi lugemisnurka või miks mitte vannituppa valida hämardatavad rippvalgustid. Hämardatavad süvistatavad valgustid on samuti vannitoa teema, kuid nende valimisel arvestage, et selleks ei sobi iga toode, vaid tegemist peab olema niiskuskindla valgustiga, mis on just selliseks keskkonnaks (niiske ruum) valmistatud. Niiskuskindlad tooted on eraldi varustatud kas IP44 või IP65 märgistega.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i