Nedis nutivalgustus aitab teie kodu automatiseerida | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Nedis

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Nedis nutivalgustite stardikomplektid on suurepärane algus targale kodule


Stardikomplekt Nedis nutikodu on valgustite juhtimise süsteem nutiseadmetele (telefon, tahvelarvuti), mis ühildub valgustitega läbi wifi võrgu. Sellised nutikad kodulahendused on muutumas üha populaarsemaks nii Eestis kui ka mujal maailmas. Kui olete soetanud stardikomplekti Nedis, siis laadige alla ja installeerige äpp ning saad juhtida oma Nedis nutivalgustust, LED hämardatavaid pirne või kustutada Nedis välisvalgusteid.


Nutiseadmega juhitava bridge-i (mis on sisuliselt pirnide ühendamise seade) külge saate vastavalt vajadusele lisada kasvõi Nedis nutikaamerad või liikumisanduri Nedis nutiturvalisuse valikust. Sama süsteemi külge saate ühendada ka Nedis nutipistikud õue ja programmeerida selle süttima ja kustuma vastavalt kellaajale või liikumisele õues. Olenevalt valgusti tüübist on see kas liikumisanduriga juba varustatud või peate selle eraldi juurde soetama.


Nedis nutilülitid ja puldid ehk "algkomplekt" töötab nutiseadmesse laetud mobiilirakenduse abil. Rakendust on võimalik alla laadida App Store´ist ning Google Play e-poest. Sellega saate juhtida nii oma põhikomplekti, lauavalgustit kui ka hämardatavat valgustit. Nedis nutipirnide ühildusseade annab piiramatu vabaduse on sise- ja välisvalgustite juhtimisel ning saate seda teha nii tööl kui ka kaugemal reisil olles. Viimane on eriti oluline jätmaks muljet, et maja pole täiesti tühi ja võõrastel ei maksa liigset uudishimu üles näidata.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i