Luminofoorlambid annavad ühtlast valgust suurele pinnale | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Luminofoorlambid

Kategorie AKCE 3

Suure allahindlused 1. 11. 2023 kuni 30. 11. 2023.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud

Popis kategorie

Kinnitatavad luminofoorlambid kööki, vannituppa ja söögisaali


Kõige tuttavamad luminofoorvalgustid leiate ilmselt oma köögimööbli valgustuse seast. Reeglina ongi valgustid köögikappide all töötamas just sellisel tehnoloogial. Köögikapialune LED-valgusti annab veel lisavõimaluse vaid ühe sujuva näpupuutega muuta köögimiljöö hämaramaks või eredamaks vastavalt sellele, kas valmistate õhtusööki või asute seda koos pere ja sõpradega nautima. Kapialune valgusti on silmale nähtamatu - ainult valgusvihk on näha.

Rippvalgustid on samuti väga laialdaselt levinud nii üldiselt kinnitatava laevalgustina kui ka spetsiaalselt köögikapialuse LED-valgustina. Pisut peenem valik on LED riba köögikapi alla, mis on osa pakutavast LED köögikapi valgustuse lahendustest. Köögikapialune LED-valgusti annab vähese energiakuluga piisavalt valgust, et leiaksite üles kõik vajaliku ja kogu köök näeks kena ning meeldiv välja.

LED-luminofoorvalgustid on kõige säästlikum valik


Suurte pindade valgustamisel kasutatakse väga sageli töö-luminofoorlampe, sest need annavad ühtlase ja hajusa valguse. LED tööstuslik luminofoorlamp on kindlasti ökonoomsem ja kuluefektiivsem valik, sest sellise lambi energiakulu on kõige madalam. Nii säästate tööstuslike luminofoorvalgustitega mitte ainult oma väärtuslikke rahalisi vahendeid, vaid ka loodust ja keskkonda.

Ruumidesse, kus valgustid peavad kokku puutuma tolmu ja/või niiskusega, soovitame paigaldada LED Heavy-Duty luminofoorvalgustid, mis tagavad katkematu töökindluse keerulistes oludes. Selliste valgustite paigaldamisel soovitame kindlasti kasutada professionaalide abi.

Copyright © 1990 – 2023 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i