Valgustita ventilaatorid loovad meeleolu | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Valgustita ventilaatorid

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Valgustita ventilaator toob värskuse tuppa


Kuumal päeval võib koduteel ainukeseks lohutuseks olla teadmine, et koduust avades ootab teid laeventilaatori värske ja jahe õhk, mis enda embusesse haarab. Tõsi, olemas on ka valgustiga seadmed, kuid jahutuse ja leevenduse pakkumiseks on olulised labad, mis kuuma ja seisnud õhku värskust segavad. Erinevalt portatiivsetest ventilaatoritest ei pea te lakke paigaldatud ventilaatori puhul muretsema, kas tõmbetuul või lapsed seda ümber ei aja ja keegi viga ei saa.

Seinaventilaatorid on reeglina peidetud ventilaatsioonišahtidesse, kui vaikselt keerlevaid ja surisevaid propellereid võib näha ka seintel on tänuväärt tööd tegemas. Sellise ventilaatori paigaldamisel soovitame kasutada professionaali abi, kes teab täpsemalt, kus asuvad teie korteri sissetulevad ja väljaminevad ventilatsiooniavad. Kui seinaventilaatori töö on peamiselt ruumi õhku sisse suruda ja sealt välja pumbata, siis laeventilaator segab kõrgemale tõusnud soojemat õhku allpool asuvate jahedamate kihtidega.

Laeventilaatori paigaldamine ei ole keerulisem tavalise valgusti lakke kruvimisest. Üksikasjalikud juhendid ja kinnitusvahendid on iga toote karbis kaasas ja küsimuste tekkimisel saate asjatundjatelt alati nõu küsida. Seadme tööd reguleerib tavaliselt seinalüliti. Kui olete valinud puldiga ventilaatori, siis võite seinalülitist loobuda ja kogu kontrolli puldile loovutada. Peate vaid jälgima, et puldi patareid ootamatult tühjaks ei saa.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i