Anduriga valgustid teevad teie elu oluliselt mugavamaks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Anduriga valgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Anduriga valgustid teie kööki, elutuppa ja õue


Liikumisanduriga valgustid muutuvad tänapäeval üha levinumaks. Ühelt poolt mängib rolli mugavus, mida pakub näiteks anduriga välisvalgusti, kui pimedal ajal koju jõuate. Välisust avades süttiv laevalgusti või seinavalgusti koos anduriga muudab kodu hetkega hubaseks ja argimured võivad korraks ununeda. Teiselt poolt on energiasäästlikkus oluline märksõna kõikide valgustite valimisel. Trepivalgusti anduriga kulutab kindlasti vähem elektrit, kui tavaline öölamp; LED-navigatsioonivalgusti anduriga on neist veelgi säästlikum. Liikumisanduritega valgustid õues on tänavavalgustuses igapäevane nähtus; nüüd on anduriga valgustid jõudnud ka meie tubadesse.

Anduriga LED-valgustid õue


Anduriga valgustid võivad tööle rakenduda nii liikumise kui ka üldise valgusfooni peale. See tähendab, et teie valgusanduriga lamp võib süttida hetkel, kui avate koduvärava. Samas aga läheb öölamp anduriga õues põlema ainult siis, kui välisvalgusest enam ei piisa. Valgusti radaranduriga võib panna reageerima ka toa temperatuurile või muudele näitajatele. Navigatsioonituli koos anduriga sobib hästi garaaži- või kuuriukse juurde. Välivalgustid liikumisanduritega võiks paigalda ka kaugematesse aianurkadesse, kuhu muu valgustus ei ulatu. Igale poole ei pea enam juhtmeid vedama, sest levinud ka liikumisanduriga patareidega valgustid.

Anduriga öölamp lastetuppa


Tasub siiski järele mõelda, kas lastetoa valgusti anduriga varustamisel on loodetud efekti. Laste käes kipub näiteks anduriga LED-öövalgustist või laevalgustist saama mänguasi ja uneaeg võib seetõttu kannatada saada. Pigem sobibki liikumisandur valgustiga õue, trepikotta ja keldrisse. LED-valgustid anduriga on laialt levinud ka pühadekaunistuste juures. Valgustite liikumisanduriga varustamisel paluge kindlasti nõu ja abi asjatundjalt, sest elektritööd vajavad spetsialisti tuge teie endi ja teiste turvalisuse huvides.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i