Petrooleumilambid on head alternatiivsed valgusallikad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Õlilambid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Petrooleumilambid aitavad hädast välja, kui elekter pikemaks ajaks ära kaob


Petroolilamp sobib hästi alternatiivseks või tagavara valgusallikaks. Sellise lambi töövõime ei sõltu elektrist ning eriti asendamatud on need kaugemates maapaikades, kus sügistormide ajal võib elektrikatkestus kesta päevi. Taolised õlilambid töötavadki kas sõna otseses mõttes petrooleumil või ka erinevatel vähem vängetel õlidel, mis on selliseks otstarbeks spetsiaalselt ümber töödeldud.

Enamus petrooleumilampidest, millel on ka taht, on tehtud eri tüüpi lehtmetallist. Neid lampe on võimalik riputada ka puidust lagede alla või puidust taladele, sest ülemise osa temperatuur ei tõuse väga kõrgeks. Lambid on piisavalt stabiilsed ka selleks, et neid kasutada tuule ning vihmaga. Petrooleumilambid sobivadki just seetõttu ideaalselt ka tagavaravalgustuseks juhuks, kui peaks esinema elektrikatkestusi, kuid muidugi ka sinna, kuhu elektriliinid ei ulatugi. Olgu see siis teie sügavasse metsa rajatud salajane varjupaik või laste puuonn. Väike petrooleumilamp heidab piisavalt valgust, et hädavajalikke asjatoimetusi ajada ning isegi lugeda või päevikut pidada.

Petrooleumilambi kujuga valmistatakse ka kaasaegseid valgusteid. Sellisel juhul on see pigem dekoratiivne lamp kui tagavaravalgusti. Samas - ilus asi võib olla ka praktiline ning kindlasti vastupidi samuti.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i