Halogeenpirnid tarbivad pika elueaga vähem energiat | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
Porovnat
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Halogeenpirnid

Popis kategorie

Halogeenpirnid oma toavalgustitele ja sõidukitele leiate siit


Halogeenpirnid paistavad silma tänu oma erakordsele särale ning eredusele võrreldes tavaliste hõõglampidega või säästupirnidega. Peamine halogeenpirnide kasufaktor ongi nende ere, võimas ja särav valgus, mis teeb nad eelistatuks just sõidukite puhul ning kohtvalgustite valdkonnas. Vahel kutsutakse samu valgusallikaid suupäraselt ka halogeenideks, kuid oma olemuselt on tegemist ikkagi sama lambipirniga, mida kasutatakse laialdaselt nii autode esilaternate kui ka koridorilampide ja köögikapialuste valgustite juures.

Halogeen pirnid autodele on lai ja sügav tootegrupp, mille peamisteks komponentideks on ikkagi H1, H4 ja H7 halogeenlambid, mida kasutatakse suuremal osal sõidukitest. Uuemad mudelid kasutavad juba pigem LED-valgustust, kuid siiski jäävad halogeenlambid meie tootevalikusse kindlasti veel aastakümneteks. Osram halogeenpirn on ilmselt meie poolt enim pakutud ja ka klientide poolt ostetuim kaubamärk selles kategoorias. Osram halogeen on kvaliteetne ja töökindel - seda garanteerib nii tootja kui nõustume 100% ka meie ise.

Halogeenpirnidel on pikk eluiga ning annavad oluliselt rohkem valgust kui sama võimsusega klassikalised pirnid. Klassikaliste pirnide lühike eluiga on parandatud lisades halogeenpirnidesse halogeenisegu. Selle tagajärjel on halogeenlampide tööiga suurenenud kuni 4 korda ning samaaegselt on kasvanud ka nende valgusvõimsus. Pirnide hinna sisse on juba arvestatud taaskäitlusmaks.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i