TV tarvikud hoiavad teie ekraanid puhta ja säravana | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

TV tarvikud

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

TV tarvikud hoivad teleri kindlalt paigalt ja särvalt puhtana


Teler on paljudes peredes peaaegu sama tähtis pereliige kui külmkapp ja väga tähtis on see, et sõber on kindlalt seina või kapi peal kinni. Fikseeritud seinakinnitus telerile on ilmselt esimene aksessuaar, mida uue televiisori ostmisel tasub vaadata. Kinnitus lameekraan-telerile on lihtne, stabiilne ja töökindel vahend selle kinnitamiseks seinale. Analoogne toode on fikseeritud TV-jalg, mis käib kapi peale.

Kui TV seinahoidik on kindlalt kinni, teler paigas ja ekraanipuhastusspreiga üle käidud, tuleb vaadata, et juhtmed oleksid õigetesse pesadesse ühendatud. Kui peaks juhtuma, et kõik lisaseadmed ei ole ühendusjuhtmega varustatud, siis on meie valikus nii HDMI-kaabel kui ka SCART-kaabel. Signaalkaabel SCART võib olla küll moraalselt vananenud, kuid töötab siis tõrgeteta ning edastab suurepärast heli- ja pildikvaliteeti.

Antenn või juhe seina?


Väliantenn las jääda haagissuvila või maakodu pärusmaaks, moodse digisignaali toob telerisse ikka Ethernet kaabel ehk teiste sõnadega võrgukaabel. Tavaliselt ühendub see ruumi internetiühenduse pesasse ja sealt otse telerisse; vahel ka ruuterisse.

Minevikuhõlma hakkab vajuma ka koaksiaalkaabel, kuid paljudes kodudes on ta siiski veel olemas ja leiab meie juurest kindlasti uuendust või asendust, kui vaja. Meie valikus on omal kohal ka vajalik antenniliitmik ning antennipesa.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i