Pehmendused kaitsevad beebit äralöömise eest | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Voodipehmendused

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Pehmendused võrevoodile kaitsevad beebit öösel ja päeval


Võrevoodi pehmendused kaitsevad teie beebit, et ta end vastu hälli ääri ära ei lööks või jalgu hällist välja ei sirutaks. Barjäär muudab ka hälli disaini unikaalseks. Tihtipeale on need valmistatud samadest materjalidest, mis beebide linadki. Pehmendus võrevoodile on mitmete erinevate suuruste ning mustritega. Need on valmistatud kõrge kvaliteediga puuvillast ning hingavatest antiallergeensetest materjalidest.

Pehmendus beebi võrevoodile käib ringikujuliselt kogu voodi põhja ümber ja kinnitub pehmete peale või ka takjakinnituste abil võrede külge. Sellise pehmenduse kõrgus on tavaliselt 20-25 cm. Nii ei olegi karta, et kui väike ilmakodanik end unes kõvasti keerutama hakkab, siis võiks otsmik või nina millegi kõva vastu põrgata. Kõik on pehmemast pehmem. Samuti ei saa beebi esialgu oma käsi või jalgu võrede vahele toppida ja õnnetult kinni jääda. Midagi hullu ei juhtu niikuinii, ainult väike nutt.

Beebi võrevoodi pehmenduse saab paika iga emme-issi, aga ka tulevane suur vend või õde võib kohe algusest peale oma hoolitsevat kohustust rõõmuga täitma asuda ja kaasa aidata. Lastevoodi pehmendus on saadaval igasugustes värvitoonides ja mustritega. Et väikelaste puhul on puhtusehoidmine üks raskemaid asju üldse, siis tasub igaks juhuks varuda tagavara pehmendus lastevoodile, kui ühega peaks õnnetus juhtuma ja kuivamine võtab liiga palju aega.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i