Tarvikud aitavad elektriventilaatorit juhtida | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tarvikud elektriventilaatoritele

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Tarvikud elektriventilaatorile lasevad teil paremaid valikud teha


Kui olete oma elamisse muretsenud ühe või mitu laeventilaatorit, siis tekib paratamatult küsimus: kuidas ventilaatori tööd juhtida? Juhtpult laeventilaatorile on kõige kaasaegsem ning lihtsam lahendus - pole vaja vedada täiendavaid juhtmeid. Jääb üle vaid aeg-ajalt kontrollida, kas puldi patareid ei hakka tühjenema. Uuemad puldid tuletavad seda ise meelde ja lasevad lisaks keerlemiskiirusele reguleerida ka valgustugevust.

Seinalülitid on eriti mugavaks abiks juhul, kui teie ventilaatori valgusti võimaldab ka n-ö "hämardamise" võimalust. Sellisel juhul saate lisaks labade pöörlemiskiirusele valida ka seda, kui tugevasti teie valgusti tuba valgustab. Valite ise, millist meeleolu soovite koos värske õhuga oma ellu tuua.

Valgusti laeventilaatorile on kindlasti suurepärane mõte, kui selles toas ei ole ühtegi teist valgustit paigaldatud või kui tahategi sellise lahendusega oma tuba valgustada. Kindlasti hoiab see kokku nii aega kui ka kulu töödele - jääb ära eraldi juhtpaneelide ja seinalülitite paigaldamine.

Ilma puldita laeventilaatorid
Kui olete valinud lihtsama, ilma juhtpuldita laeventilaatori, siis aitab teie elu lihtsamaks teha pikendusvarras. Sageli kutsutakse seda abimeest ka pikendustoruks või pikenduspostiks. Tegemist on sisuliselt sama tootega - pikendusega teie käele, kui ventilaatorit on vaja reguleerida otse seadmel asuvate juhthoobade kaudu.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i