Nutivalgustus Philips Hue juhib valgustite tööd | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Nutikas valgustus Philips Hue

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Nutivalgustus Philips HUE-ga on teie targa kodu asendamatu osa


Philips HUE on valgustite juhtimise süsteem nutiseadmetele (telefon, tahvelarvuti), mis ühildub valgustitega läbi wifi võrgu. Sellised nutikad kodulahendused on muutumas üha populaarsemaks nii Eestis kui ka mujal maailmas. Kui olete soetanud põhikomplekti Philips Hue, siis laadige alla ja installeerige äpp ning saad juhtida kuni 50 Philips LED-riba, LED hämardatavaid pirne või kustutada Philips LED välisvalgustid.

Nutiseadmega juhitava Philips HUE bridge-i (mis on sisuliselt pirnide ühendamise seade) külge saate vastavalt vajadusele lisada kas Philips LED süvistatavad valgustid või liikumisanduri Philipsi nutitarvikute valikust. Sama süsteemi külge saate ühendada ka Philips LED-valgusti õue ja programmeerida selle süttima ja kustuma vastavalt kellaajale või liikumisele õues. Olenevalt valgusti tüübist on see kas liikumisanduriga juba varustatud või peate selle eraldi juurde soetama.

Philipsi nutivalgusti komplekt töötab nutiseadmesse laetud mobiilirakenduse abil. Rakendust on võimalik alla laadida App Store´ist ning Google Play e-poest. Sellega saate juhtida nii oma Philips LED-laualampi, Philips lauavalgustit kui ka Philips LED hämardatavat valgustit. Seeläbi omandate piiramatu vabaduse on sise- ja välisvalgustite juhtimisel ning saate seda teha nii tööl kui ka kaugemal reisil olles. Viimane on eriti oluline jätmaks muljet, et maja pole täiesti tühi ja võõrastel ei maksa liigset uudishimu üles näidata.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i