Nutivalgustus Philips Hue - nutikas valgustus | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Philips Hue - nutikas valgustus

Philips Hue nutivalgustuse eelised

Philips Hue nutivalgustusega saate oma valgustuse üle kohese kontrolli. Igapäevased tegevused on õige valgustusega palju lihtsamad. Philips Hue aitab teil ärgata ja saada energiat hommikusöögi ajal, see aitab teie lastel keskenduda kodutöödele ja kiire päeva lõpus annab teile õige valguse seadistuse lugemiseks või lõõgastumiseks.

Lihtne paigaldus

Lihtne paigaldus

Philips Hue paigaldamine on lihtne. Paigaldamine võtab vaid mõned minutid ja te ei pea oma kodus elektrijuhtmeid muutma.

Lai valik

Lai valik

Alates nutivalgustusest, LED ribadest, sisevalgustitest kuni välisvalgustuseni - Philips Hue tooteseeriast leiate midagi iga ülesande jaoks.

Kvaliteedigarantii

Kvaliteedigarantii

Juba üle 10 aasta on Philips Hue tooted olnud kvaliteedi ja progressi sünonüümid. Hue ökosüsteem töötab usaldusväärselt ning rakendus on hästi korraldatud ja seda uuendatakse korrapäraselt.

Atmosfäär

Atmosfäär

Muutes valgustuse heledust, värvi ja temperatuuri, saate koheselt muuta ruumi atmosfääri.

Avastage kõik funktsioonid

Kuidas alustada Philips Hue kasutamist

Seadistus on lihtne ja juhtimine veelgi lihtsam. Alustamiseks on vaja ainult Philips Hue pirni või valgust ja Hue rakendust. Seejärel saate igal ajal lisada Hue Bridge silla, et saada täielik komplekt nutivalgustuse funktsioone.

Philips Hue pirn

Paigaldage Philips Hue pirnid

Nutipirnid on aluseks Philips Hue. Võtke tavaline pirn ära ja paigaldage Philips Hue pirn. Kui soovite valgust juhtida lüliti kaudu, siis töötab see pirn nagu iga tavaline pirn.

Philips Hue rakendus

Lae alla Hue rakendus

Avastate Philips Hue võlu, kui juhite seda Hue rakenduse või kaugjuhtimispuldi kaudu. Seejärel saate reguleerida heledust ja sõltuvalt pirni tüübist saate reguleerida temperatuuri või isegi valida 16 miljoni erineva värvi vahel.

Philips Hue bridge

Lisage Philips Bridge üksus

Kasutage Philips Hue funktsioone kõige paremini silla abil Hue Bridge. Saate juurdepääsu automaatikale ja muudele kasulikele funktsioonidele kuni 50 valgusti jaoks teie kodus. Hue Bridge on osa kõigist stardipakettidest.

Saa rohkem teada

Juhi Philips Hue-d oma moodi

Philips Hue pakub lihtsat ja mugavat viisi koduvalgustuse juhtimiseks. Tänu laiale tarvikute valikule, alates elegantsetest kaugjuhtimispultidest kuni liikumisanduriteni, on teie valgustid alati kontrolli all. Hästi välja töötatud rakendus ja juhtimine häälassistendi kaudu on iseenesestmõistetav.

Philips Hue Liikumisandur

Liikumisandur

Lülitage tuled sisse liikumisega. See on patareitoitega ja seda saab hõlpsasti kõikjale paigaldada.

Osta nüüd
Philips Hue Tap Dial Switch

Tap Dial Switch

Kontrollige kuni kolme ruumi või tsooni. Välise rõnga pööramisega muudate valguse heledust. Puldi saab paigaldada seinale, asetada magnetilisele pinnale või kasutada puldina.

Osta nüüd
Philips Hue Dimmer Switch

Dimmer Switch

Vahetage reguleeritavate stseenide vahel. Sujuv valguse reguleerimine. Paigaldage see seinale või magnetilisele pinnale.

Osta nüüd
Philips Hue Seinalüliti moodul

Seinalüliti moodul

Paigaldamine tavalise lüliti taha. Moodul tagab, et valgustid on alati voolu all. Üksikute tulede või kogu ruumi/tsooni stseenide seadistamine toimub klassikalise lüliti kaudu.

Osta nüüd
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Nutikas valgustus Philips Hue –nutikad valgustid

Philips HUE on süsteem pirnide juhtimiseks mobiilseadme (telefon, tahvelarvuti) kaudu Wi-Fi äpi abil. See nutikas elektripaigaldis kogub maailmas ja meie riigis üha enam populaarsust.


Nutikas kodu

Laadige alla ja installige Philips HUE rakendus, millega saab juhtida kuni 50 LED pirni. Tänu sellele saate Philips HUE LED pirne kaudselt uhtida ja luua vastavalt meeleolule värvilise keskkonna või juhtida praktilisi funktsioone teie soovitud valgustustüübi saavutamiseks. Looge Philips HUE komplektiga nutikas valgusti ja muutke oma kodu nutikaks majaks. Philips HUE on suurepärane lahendus teie nutika valgustuse jaoks.


Nutikas valgustus

Süsteem töötab silla ja nutiseadmesse alla laaditud äpi abil. Rakenduse saate alla laadida App Store või Google Play poest. Nutikas valgustus Philips HUE LED on tõeline revolutsioon teie interjööri valgustamiseks.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i