Kunstjõulupuud toovad pühad tuppa ja hinge | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kunst jõulupuud

Vendor 1
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Kunstjõulupuud teenivad teid aastaid ning ei aja okkaid


Eesti metsades õnneks veel kuusepuid jätkub ning me ei pea kunstjõulukuuske tuppa tooma pelgalt sellepärast, et naturaalseid jõulupuid ei jätku. Siiski on sünteetilisest materjalist valmistatud pühadekuuse soetamisel mitmeid kasulikke aspekte, mida tasub kaaluda. Jõulukuuse jala valikul tasub aga olla eriti hoolikas ja mõelda ette, kui kõrget ja rasket puud see toestama peab. Mitte miski ei riku pühasid rohkem, kui öösel ümber vajunud kuusk, purunenud ehted ja nutvad lapsed. Seetõttu võtke veidi aega ja uurige välja, milliste kuuskede jaoks on teile meeldiv jalg valmistatud ning sobiv.

Kunstjõulupuu kui keskkonnateadlik valik


Kuigi sünteetilistest kiududest valmistatud jõulupuu algmaterjal peitub fossiilsetes kütustes, siis pikema aja jooksul on sellise toote üldine keskkonnamõju väiksem, kui igal aastal metsast uue puu toomine. Kui me võtame arvesse metsa sõitmise kütusekulu, ladustamise ja hilisema utiliseerimise, siis paarkümmend aastat sama kunstkuusega piirdub teie mure vaid üheteistkümneks kuuks väikese ladustamisriiuli leidmisega.

Loomulikult ei asenda miski värske kuuse lõhna või metsast oma puu leidmise rõõmu, kuid tiheasustusega piirkonnas on kunstjõulupuud vaieldamatult põhjendatud ja ratsionaalne valik. On pühad ennekõike meie südames, mitte kuuselõhnas või kaubanduskeskuse parkimisplatsi müügikoha saginas-trüginas.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i