LED laepaneelid sobivad hästi kontorisse või poodi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED Laepaneelid

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-laepaneelid mitte ainult kontorisse, vaid ka koju


LED-ripplaepaneelid sobivad nii kontorite kui ka kodu valgustamiseks. LED-paneel lakke on ideaalne asendus klassikaliste lambipirnidega ripplaevalgustitele. Tänu elegantsele ning õhukesele disainile on rippuvad LED-paneelid väga mitmekülgsed ning sobivad kõikidesse tubadesse ja koridoridesse. Värvi- ja mudelivalikut on piisavalt ning igaüks peaks suutma valida endale midagi sobivat.

LED-laepaneel sobib ideaalselt moodullagedele. LED süvistatav paneel vajab küll paigaldamisel rohkem tööd ja vaeva, kuid tulemus ja seda efektsem ning madalate lagedega ruumides vähendab kitsikusetunnet. LED-paneel süvistatav vajab paigaldamisel ilmselt professionaali abi; lihtsamate paigaldustega saate ilmselt ise hakkama, sest kõik vajalikud joonised ja juhised on pakendis olemas.

LED-paneeli eelised teiste valgusallikate ees


Ripplae LED-paneeli peamisteks eelisteks on pikk eluiga, kohene käivitamine ning energiasäästlikkus. LED valgustid tarbivad võrreldes luminofoorvalgustitega kuni 50% vähem elektrienergiat. Kui kombineerida energiasäästlik LED-paneeli tehnoloogia veel LED hämardatavate paneelidega, siis saame eriti keskkonnasõbraliku lahenduse, mis avaldab teie energiakulutustele meeldivat madalat mõju. Oma kodukontorile saate eripära lisada RGB LED-paneelidega.

Teiseks eeliseks on see, et katab ühe laepaneeli paigaldus ära suhteliselt suure pinna valgustamise ning selle võrra tuleb individuaalseid valgusti eraldivõttes tüki poolest vähem paigaldada. Loomulikul on kipsplaati paigaldatavad LED-paneelid kergesti vahetatavad kui peaks selleks tekkima vajadus või mõni üksik paneel suuremast kogumist saab õnnetusjuhtumi tõttu kannatada.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i