LED laepaneelid sobivad hästi kontorisse või poodi | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED laepaneelid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-laepaneelid mitte ainult kontorisse, vaid ka koju


LED-ripplaepaneelid sobivad nii kontorite kui ka kodu valgustamiseks. LED-paneel lakke on ideaalne asendus klassikaliste lambipirnidega ripplaevalgustitele. Tänu elegantsele ning õhukesele disainile on rippuvad LED-paneelid väga mitmekülgsed ning sobivad kõikidesse tubadesse ja koridoridesse. Värvi- ja mudelivalikut on piisavalt ning igaüks peaks suutma valida endale midagi sobivat.

LED-laepaneel sobib ideaalselt moodullagedele. LED süvistatav paneel vajab küll paigaldamisel rohkem tööd ja vaeva, kuid tulemus ja seda efektsem ning madalate lagedega ruumides vähendab kitsikusetunnet. LED-paneel süvistatav vajab paigaldamisel ilmselt professionaali abi; lihtsamate paigaldustega saate ilmselt ise hakkama, sest kõik vajalikud joonised ja juhised on pakendis olemas.

LED-paneeli eelised teiste valgusallikate ees


Ripplae LED-paneeli peamisteks eelisteks on pikk eluiga, kohene käivitamine ning energiasäästlikkus. LED valgustid tarbivad võrreldes luminofoorvalgustitega kuni 50% vähem elektrienergiat. Kui kombineerida energiasäästlik LED-paneeli tehnoloogia veel LED hämardatavate paneelidega, siis saame eriti keskkonnasõbraliku lahenduse, mis avaldab teie energiakulutustele meeldivat madalat mõju. Oma kodukontorile saate eripära lisada RGB LED-paneelidega.

Teiseks eeliseks on see, et katab ühe laepaneeli paigaldus ära suhteliselt suure pinna valgustamise ning selle võrra tuleb individuaalseid valgusti eraldivõttes tüki poolest vähem paigaldada. Loomulikul on kipsplaati paigaldatavad LED-paneelid kergesti vahetatavad kui peaks selleks tekkima vajadus või mõni üksik paneel suuremast kogumist saab õnnetusjuhtumi tõttu kannatada.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i