Nutikad lambipirnid on teie targa kodu valgustitele | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Nutikad pirnid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Nutikad lambipirnid hoiavad nutivalgustuse töös


Nutipirnid muudavad teie kodu modernseks ning valgustuse põnevaks. Nutivalgustusega ei saa eksida; saab valida hea ja väga hea vahel. Tänu meie poolt pakutavate brändide tuntusele ning usaldusväärsusele võid olla kindel, et need valgustid on kvaliteetsed ning valmistatud parimatest materjalidest. See kehtib nii siis, kui teil on intelligentsed lambipirnid kui ka wifi-pirnid seinavalgustis. Nutivalgusti esialgne suhteliselt suur investeering tasub end kindlasti aastate jooksul ära ning tegemist on vaieldamatult keskkonda säästva kulutusega.

Teie hämardatav pirn puldiga saab ühendatud nutivalgustuse süsteemi nii, et see süttib ise teatud kellaajal ning kustub siis, kui te toast lahkute. Teie hämardatav lambipirn välisvalgustis võib hakata põlema siis, kui avate õuevärava ja kustuda siis, kui päike on hommikul tõusnud. Teil on vabad käed ja vaba voli fantaasial lennata lasta.

Philips Hue või Eglo Connect nutivalgustused toovad teieni mitmeid innovaatilisi valgustuslahendusi - valgusallikas, mida saate nutiseadmega juhtida, dimmerdatav valgus ning värvide muutmise võimalus. Lühidalt on see tark valgustus, millega on kaasas kõik, mis vajalik oma LED nutika hämardatava režiimi targaks juhtimiseks. Nii teie olemasolevad LED nutikad lambipirnid kui ka wifi-lamp saavad uue elu ja funktsionaalsuse, kui need ühendada nutivalgustuse süsteemi. Saate oma kodutee ja aia turvaliseks muuta ning teie äraolekul vähendavad nutivalgustid võimalust, et soovimatud külalised liiga uudishimulikuks muutuksid.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i