Pistikud ja pesad teie elektriseadmetele ja tarvikutele | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Pistikud, pirnipesad ja ühendused

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Pistikud ja pesad peavad olema kindlalt kinnitatud ja ilma vigastusteta


Kui teil on plaan soetada uued pistikud või otsakud ning mõned lambipirnide soklid on samuti ostunimekirjas, siis leiate siit kõik vajaliku ühest kohast. Lambipesa adapterid valmistatakse väga erinevates mudelites ja värvitoonides; kindlasti sobib midagi ka teie olemasoleva köögimööbliga. Viimase aja loogiline trend on USB-pistikud, kus tavapärasele voolupistikule on veel ka üks või mitu USB-väljundit, millesse saate ühendada laadija on telefonile, tahvlile või siis kasvõi nutikellale.

Köögimööblil on reeglina pistikud pinnapealsed ning USB-ühendusega võivad olla mugavad alternatiivid teie tavalisele laadija asukohale või siis saate selle juurde suunata külalised, kel kipub alati ühe või teise seadme aku tühjaks saama. Vähemalt panevad nad laadimise ajaks korraks helendava ekraani käest ja suhtlevad teiste inimestega. Pistikupesadega planeerides lähtuge reeglist, et mida rohkem seda uhkem - ka nurgaga pistik leiab oma rakenduse. Ega tegelikult ei oska keegi meist täpselt ette näha, kui palju erinevaid seadmeid meil ühel ajal tarvis läheb ja väike tagavara kulub siin kindlasti ära.

Lame otsepistik on väga levinud ja populaarne toode just väiksemate valgustite ja koduseadmete puhul. Igasugu konnektorid ja kaabliühendused võivad asjatundmatu pilgu jaoks segadust tekitada, aga alati võite nõu ja konsultatsiooni küsida. Meie e-poest leiate ka lambipesad; valikus on nii tavaline kui ka keraamiline lambipesa.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i