Kõrvaklapid, mikrofonid ja veebikaamerad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kõrvaklapid, mikrofonid ja veebikaamerad

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Kõrvaklapid, mikrofonid ja veebikaamerad - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Kõrvaklapid

Üha populaarsemaks muutuvad kõrvaklapid muusika või podcast-ide kuulamisel ja telefonikõnede tegemisel, tänu millele pakuvad tootjad laia valikut mistahes tüüpi kõrvaklappe. Viimastel aastatel on juhtmevabad kõrvaklapid üks populaarsema valik. Juhtmega mudeleid asendavad Bluetooth kõrvaklapid ning lisaks kõrvaklappidele, on populaarsed ka juhtmevabad kõrvaklapid. Parima muusika- või mängukogemuse saamiseks, soovitame peakomplekti.

Kõrvaklappide kõige elementaarsema jaotuse saab teha nende disaini järgi, mis tähendab seda, kuidas need kõrvade ja pea ümber hoiavad ning kas nad katavad kõrva täielikult või ainult osaliselt.

Kõrva sisse käivad kõrvaklapid on tänapäeval kõige levinum kõrvaklappide tüüp, kui kuulate midagi telefonist, tahvelarvutist või sülearvutist. Need on väikesed kõrvaklapid, mis käivad otse kõrva sisse ja mis on ühendatud juhtmega või juhtmevabalt. Kõrvaklappide ja seadmete ühendamise tagab Bluetooth funktsioon. Jagame need väikesed kõrvaklapid järgmisteks tüüpideks:

Kõrvaklapid – mille nimetus tuleneb plastümbrise kujust, mis käib kõrva sisse. Edasimängimise kvaliteedi tase on madal ning nende hind peegeldab seda.

Juhtmevabad või kõrva sisse käivad kõrvaklapid – mis sisestatakse sügavamale kuulmekäiku ja mis on varustatud vahetatavate silikoonist otsikutega. Tänu oma ehitusele vähendavad need paremini ümbritsevat müra, mistõttu pole vaja heli nii kõvasti esitada, kui eelneva toote puhul.

Juhtmevabad, üle pea käivad kõrvaklapid on muusika kuulamisel parim kaaslane. Need kõrvaklapid on küll suuremad, seega veidi vähem praktilised (taskusse panna neid ei saa), kuid need korvavad selle oma jõudlusega. Neil on aku kõige sagedamini paigutatud ühte klappidest ja tänu oma suurusele suudavad nad saavutada pika edastusaja, mis ületab näiteks 20 tundi. Ühel klapil on ka juhtnupp, mis võimaldab lugusid vahele jätta või helitugevust reguleerida. Kuna klapp katab kogu teie kõrva, on kuulamine tõeline nauding. Klapid on suurepäraselt helikindlad, seega pole vaja heli kõige kõrgemal tasemel kuulata.

Suurepärase mängurikogemuse saamiseks, soovitame valida üle pea käivad kõrvaklapid ehk peakomplekti. Teie otsustada, kas valite mugavuse ja ostate juhtmevabad või juhtmega kõrvaklapid. Juhtmega ühendamine on väga lihtne, tänapäeval on selleks ainult üks USB pistik, mis ühendab teie kõrvaklapid ja sisseehitatud mikrofoni. Kui ostate juhtmeta kõrvaklapid, kontrollige, kas teie seade toetab seda tüüpi kõrvaklappe, ja ühendage need Bluetooth kaudu.

Juhtmevabad kõrvaklapid?

Hetkel kõige populaarsem kõrvaklappide tüüp. Tegemist on kahe eraldiseisva kõrvasisese kõrvaklappiga, mis ei ole omavahel kaabliga ühendatud. Väikese suuruse ja väikese kaalu tõttu, on need varustatud akudega, mille mahutavus võimaldab kuulata kuni mitu tundi. Seda tüüpi mänguaja pikendamine saavutatakse spetsiaalse laetava ümbrise abil, millel on oma aku, ja pannes kõrvaklapid ümbrisesse, hakkavad need laadima. Tuleb vaid kõrvaklappide ümbrises kodus laadida ja saategi neid kasutada. Kõrvaklapid hakkavad ümbrisesse asetades automaatselt laadima.

Viimased, kuid mitte vähem tähtsad, ka sportlased leiavad ka meie e-poest endale sobivad kõrvaklapid. Spordikõrvaklappide oluline parameeter on kaitseaste, mis peaks olema sellisel tasemel, et vihm kõrvaklappe ei kahjustaks. Jooksjad hindavad ka õhuvoolu heli kõrvaldamist. Kõige olulisem on kõrvaklappide disain, mis peaks välistama kõrvaklappide kogemata kõrvast väljakukkumise.Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i