Autopirnid kõikide teie sõidukite kõikidele tuledele | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Autopirnid

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Autopirnid tuleb valida vastavalt ette antud standarditele


Seda, mis tüüpi autopirn on teie auto esituledesse sobib, saab selgeks teha kas vana pirni välja võttes või auto kasutusjuhendit lugedes. Uuematele autodele, millel on eraldi esituled lähi- ja kaugtulede jaoks, sobivad autopirnid H7. Lihtsamate esitulede jaoks sobivad paremini autopirnid H4. Samuti müügis autopirnid H1 kategoorias. Sobivat autopirni mainitakse nii karbil kui ka auto pirnil.

Auto pirni pinge ja sisendvõimsus on samuti oluline. Autode ühendatud valgustite, nii öö- kui ka päevavalgustuse jaoks, peab sisendvõimsus olema 12 V ja 55 W. Veoautode puhul peab pinge olema 24 V. Pinge leiate otse auto pirnilt. Olgu teie otsitud pirn kas alamkategoorias H7 autopirnid, H4 autopirnid või H1 autopirnid - meilt leiate kindlasti õige ja sobiva hinnaga toote.

Muidugi on homologeeritud LED-autopirnid madalama väärtusega, kuid nende LED väärtus tuleks ümber arvutada nii, et ta vastab standardsele pirnile. Autopirnid LED-tehnoloogiga tarbivad kordades vähem elektrit, kuid on samal ajal äärmiselt vastupidavad. Saadaval on ka autopirnide komplekte, mille hind on soodsam kui üksikuid pirne ostes. Komplektid leiate kategoorias muud autopirnid, mille all ka meie kõige populaarsemad Philips autopirnid ja Osram autopirnid.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i