Rohkem kui 1 180 000 toodet laos! | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levy banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Rohkem kui 1 180 000 toodet laos!

Teave ettevõtte kohta

Reijo

Kas otsustasid osta uue valgustuse ja sa ei taha päevi kohaletoimetamist oodata? Meiega sa ootama ei pea. Meil on laos üle 1 180 000 toote, mida pikalt oodata pole vaja.

Ootad oma esemeid pikki päevi või nädalaid? Meiega kindlasti mitte!

Kõik teavad seda. Sa teed tellimuse ja pead siis pikki päevi kohaletoimetamist ootama. Et sa enam ootama ei peaks, on meil laos üle 1 180 000 toote. Seega kui sa tellid eseme, mille juures on info "laos", siis võid kindel olla, et me töötleme su tellimust kohe ja paneme su esemed esimesel võimalusel teele.
 
Me laiendame oma tootevalikut pidevalt. See tähendab, et sa võid meie veebipoest leida arvatavasti mis tahes valgusti igasse ruumi. Köögivalgustusest lastetoa kuni mitmete õuevalgustusteni välja. Praktiliselt kõike. Aga sellega meie pakkumine ei lõppe. Meil on palju teisi sarnaseid tooteid laos. Taskulambid ja pealambid ja nendega seotud allikad. Selle all peame me silmas patareisid, mida sa kindlasti nende kasutamiseks vajad. Ja loomulikult on kõik see ka laos saadaval.
  

Me oleme ettevõte, kes seab kliendi esikohale

Asjaolu, et meie kliendid naasevad meie juurde meeleldi, põhineb aastatepikkusel kogemusel. Me püüame pidevalt oma teenuseid parandada ja me võtame kindlasti ka sinu ettepanekuid arvesse. Me keskendume valgustite ja valgustuse impordile, hulgimüügile ja jaemüügile. Selleks et ostlemine oleks teie – meie klientide – jaoks veelgi meeldivam ja mugavam, oleme oma müüki laiendanud ka paljudesse teistesse riikidesse. Oleme tänu oma tootevalikule võitnud palju auhindu. Meist on saanud üks suurimaid valgustite ja valgustuse veebijaemüüjaid Kesk-Euroopas.
Kui sa küsid, kuidas on võimalik, et meie laos nii suur kogus valgusteid on, on vastus väga lihtne. Nagu oleme korduvalt öelnud, me seame klientide rahulolu esikohale. Meil on selleks terve ettevõtte jaoks kõrgkvaliteetsed hooned. Seega selleks, et meil saaks olla nii suur arv valgusteid laos, on meil lisaks kontoritele, kus me tellimusi töötleme, viis kaubaladu, kus valgusteid hoolikalt hoiustatakse. Nende kogupindala on 21 000 m2. Seetõttu pole ime, et sinu tellitud tooted nii kiiresti su ukse taha toimetatakse. Lisaks on tellimuste pakkimise ja töötlemise taga kvaliteetne inimtööjõud. Et kõik kiirelt ja ladusalt kulgeks, töötab meie ettevõttes 130 töötajat, kes tagavad tellimuste väleda töötlemise.
Nii et kui sa kaalud uue valgustuse ostmist või tahad kedagi rõõmustada ja ei soovi riskida liiga pika ootamisega või üldse tellimusest ilmajäämisega, siis see on õige koht sinu jaoks. Suur arv laos olevaid valgusteid ootavad just sind. Enamgi veel, hiilgavate hindadega. Ainult vali.

Autor článku:

Reijo
Reijo Klienditeeninduse spetsialist

Reijo ei ole ainult klienditeeninduse spetsialist, vaid ka LED valgustuse fänn. Oma artiklites juhendab ta sind sellega, kuidas vähendada elektrikulusid ning kuidas valida õiged lambipirnid. Ta jagab ka häid nõuandeid selle kohta, kuidas oma maja või aed perfektselt valgustada.

Küsi mida tahes

Reijo

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)

Küsi

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i