Linad ja voodipesu beebidele on pehmed ja mõnusad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Voodipesu

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Linad ja voodipesu väikelastele on värviküllased ja lustlikud


Puuvillane musliinpesu beebivoodisse sobib sügiseks, talveks, kevadeks suurepäraselt vankrisse ja jahedasse kodusse ning hoiab need pisikesed armsad varbad ja sõrmed ka kõige suurema külmaga soojas. Beebivoodi musliinist voodipesu - nagu ka täisnaturaalse puuvillase voodriga beebitekk - sobivad jahedamaks kevadeks, suveks, sügiseks ning tänu sünteetikavabale koostisele on sobilikud ka otse esimese kihina lapse nahale (kasutamiseks voodis). Voodilina kummiga hoiab selle ilusti madratsi peal kinni; alla käib muidugi igaks juhuks ka madratsikaitse.

Kaitsev voodilina kummiga peab olema ihule pehme ja vaba igasugustest allergeenidest - seda meie tekid ka on. Näiteks kookosest mähkimistekk on sisuliselt nii looduslähedane, kui üldse olla saab ja beebi tervisele ei saa sellest mingit ohtu tekkida. Selline mähkimistekk kookospadjaga on väga kaasaegne, kuid vanu traditsioone ja teadmisi arvesse võtte toode. Pikendatav voodilina kummiga pole samuti tootevalikust kuhugi kadunud, vaid on igas mõeldavad värvitoonis ning mustriga meie e-poes esindatud.

Linad ja voodipesu väikelastele on alati ka sobiv katsikukink, sest neid tekke pole kunagi liiga palju. Usume, et leiate meie valikust sobiva värvi (nii poiste sinist, tüdrukute roosat kui ka teisi pehmeid toone) ja mustriga artikli, mida oma väikesele sugulasele või sõprade lapsele kingiks kaasa võtta. Rõõmu toob see kindlasti kõigile ja pole ju välistatud, et just teie kingitud tekist saab väikese maailmakodaniku lemmik, millest lahkuda ei ole enam võimalik.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i