Xiaomi Smart | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Xiaomi

Vendor 8
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Xiaomi

Xiaomi on üks kiiremini kasvavaid elektroonikabrände ja üks viimaste aastate parimaid idufirmasid. See pakub teie nutikale kodule palju erinevaid tooteid. Olgu selleks siis robottolmuimeja, nutikas valgustus, kehahooldus, toiduvalmistamine või meelelahutus. Seda kõike saate meie e-poest lihtsalt ja kiiresti osta.

Kõiki nutivalgusteid saab hõlpsasti juhtida nutitelefoni ja rakenduse kaudu. See võimaldab teil valgustust mugavalt juhtida. Saate osta mitte ainult valgustite terviklahendusi, vaid ka palju erinevaid pirne ja LED ribasid.

Xiaomi hakkas huvitama mitte ainult valgustuse juhtimise lihtsamaks muutmisest, vaid ka puhastamise, toiduvalmistamise ja isikliku hügieeni abistamisest. Kaasaegsed tolmuimejad on kõige populaarsemad puhastusvahendid, mistõttu pakume teie vajaduste rahuldamiseks mitut tüüpi tolmuimejaid. Meie e-poest leiate ka köögiabilisi.

Me mõtleme ka teie tervisele ja spordile, mistõttu pakume ka nutikelli, millel on mitu funktsiooni (vere hapniku taseme, stressitaseme, keha energia, reaalajas pulsi, unetsükli - REM -faas, sügava ja kerge une jälgimine). Kell sisaldab ka pulsiandureid, kiirendusandurit, güroskoopi, geomagnetilist andurit, baromeetrit, ümbritseva valguse andurit, SpO2 andurit.

Ära ei saa unustada ka turvalisust. Erinevad liikumisandurid ja andurid hoiatavad teid alati kahtlaste liikumiste korral teie majas, kontoris või garaažis. Samal ajal on teil tänu mobiilirakendusele kõik kontrolli all, mistõttu te ei unusta kunagi puhkusele minnes aknaid ega uksi kinni panna.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i